You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BIANCHI REPARTO CORSE TSX

Używany

8 490 zł

BIANCHI REPARTO CORSE TSX

 

Bianchi Reparto Corse była specjalną jednostką Bianchi do budowy najwyższej klasy ram i rowerów wyścigowych. W latach 80-tych i 90-tych jakość procesów produkcyjnych sprowadziła się do kilku modeli stworzonych tylko dla zawodowych kolarzy. W konsekwencji rowery te otrzymały etykietę z prestiżowym logo „Reparto Corse”. Rower z jedną z takich ram to ten, który właśnie prezentujemy.

 

Rama została zbudowana z doskonałych rur Columbus TSX, co zapewnia mocną konstrukcję, która jest w stanie nadążyć za mocą dużego zawodnika. TSX był rozwinięciem słynnych rur SLX ze spiralnymi wzmocnieniami na całej wewnętrznej długości głównych rur. Model Bianchi TSX Reparto Corse charakteryzują również detale takie jak inkrustowana litera "B" na mufie suportu i na dolnej mufie główki ramy. Bardo charakterystyczne jest również wewnętrzne prowadzenie pancerzy w górnej rurze, które nie było typowa dla rowerów z tamtej epoki. Dodatkowe grawery z logotypem Bianchi zdobią mostek tylnego hamulca co jest znamienne dla rowerów topowych i zawodniczych. Warto również wspomnieć o całkowicie chromowanym widelcu i tylnych widełkach oraz typowym kolorze naszego modelu Bianchi. Ta intrygująca perłowa barwa celeste, która stała się numerem jeden w rowerach szosowych Bianchi w latach 90.

 

W tym rowerze zamontowana jest rzadko spotykana grupa osprzętu Campagnolo Record 9s, aby podkreślić ducha wspinaczkowego tej maszyny. Jako ciekawostka - legenda głosi że właśnie na przełęczy Croce d'Aune Tullio Campagnolo wymyślił system szybkozamykaczy do kół co później zrewolucjonizowało branżę i jest elementem, którego używamy w nowych rowerach po dziś dzień. Piękne legendarne hamulce Delta, wspaniała grupa Campagnolo Record 9s i zaawansowana stalowa rama sprawiają, że nasz Bianchi jest wspaniałym egzemplarzem, który pokona zarówno bruki jak i legendarne wzniesienia.

 

Rozmiar
58cm – seat tube (c-t): 58cm – top tube (c-c): 57cm – head tube: 14,5cm – standover: 81cm
Waga
8900g
Rama
Bianchi Reparto Corse Columbus TSX
Widelec
Bianchi Reparto Corse Columbus EL Chromed
Koła
Piasty: Piasty: Campagnolo, Rims: Ambrosio Excelence
Korba
Campagnolo Record 9s 172,5mm 52/39
Przerzutka tył
Campagnolo Record 9s
Przerzutka przód
Campagnolo Record
Kaseta
Campagnolo Record 9s
Klamkomanetki
Campagnolo Record 9s
Hamulce
Campagnolo Record
Kierownica
Cinelli 420mm
Mostek
3ttt Record Strada 70mm
Sztyca
Ritchey
Siodło
SMP Celeste
Opony
Vittoria Rubino Pro
Stan używany
Materiał stal
Osprzęt Campagnolo
Biegi 8s

27 innych produktów w tej samej kategorii: