You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

WYSYŁKA I PŁATNOŚĆ


WYSYŁKA:

Zamówione produkty na Velo7 wysyłamy firmą kurierską UPS lub DPD w przypadku dużych gabarytów. Każdy rower podróżuje w bardzo sztywnym, dużym kartonie dedykowanym do wysyłania tego typu sprzętu. Rower na czas transportu ma zdemontowane przednie koło i zacisk, kierownicę oraz sztycę wraz z siodłem. Rower jest pancernie zabezpieczony na czas transportu. Wysyłka jest ubezpieczona na wielokrotność wartości roweru na wszelki wypadek uszkodzenia paczki w transporcie. Rowery jednak zapakowane są w taki sposób, że na karton musiałoby spaść coś bardzo ciężkiego lub zostać po prostu zgnieciony aby uszkodziła się zawartość. Możemy się pochwalić póki co 100% skutecznością jak do tej pory nieuszkodzonego i dostarczonego terminowo sprzętu.

Inne produkty jak koła czy mniejszy sprzęt również wysyłane są w sztywnym, idealnie zabezpieczonym kartonie dedykowanym do wysyłania tego typu sprzętu.

Zamówione produkty są wysyłane w dniu dokonania zamówienia i opłacenia go, lub wybrania opcji wysyłki za pobraniem (COD). Zamówienia składane po godzinie 12:00 wysyłane są następnego dnia roboczego. Do każdego zamówienia dołączamy dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury VAT i ewentualne dokumenty typu karta gwarancyjna itp. jeśli dotyczy.


PŁATNOŚCI:

Zapłaty za zamówienie mogą Państwo dokonać na wiele sposobów:

  1. Systemy ratalne: Raty PayU, raty Santander
  2. Leasing dla przedsiębiorców 
  3. Dowolną kartą kredytową lub debetową 
  4. Przelewy elektroniczne i tradycyjne
  5. Możliwa jest także wysyłka za pobraniem (płatność kurierowi przy odbiorze - COD)
  6. Serwis Paypal

Przy odbiorze produktów w naszym sklepie stacjonarnym obsługujemy płatności gotówkowe.