You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

COLNAGO ARABESQUE GOLD 50TH

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Demo


39 990 zł

Rower szosowy COLNAGO ARABESQUE GOLD 50TH

 

Nieprzeciętny klasyk. Ostatnio prawdziwy klejnot wpadł nam do sklepu. Ta piękna stalowa rama, którą wielu dobrze zna, to legendarne Colnago Arabesque. Jednak to nie jest wersja katalogowa, ale specjalny wzór. Wszystko wskazuje na to, że może być z tego samego okresu co model Master 55th. Ta limitacja czyli kultowy Master był właśnie czarno / złoty - "55th" został wydany w ograniczonej liczbie 100 sztuk na 55-tą rocznice powstania firmy Colnago. Jednak model Arabesque w tym wydaniu nie ujrzał nigdy światła dziennego, ponieważ nigdy oficjalnie nie trafił do sprzedaży. Niektórzy więc wiedzieli, że gdzieś krąży kilka sztuk, ale nikt nie miał dokładnych informacji. Poprzez takie historie faktem jest, że wybrane modele Colnago są spowite delikatną nutą tajemnicy. Niezależnie od tego, jaka jest jego historia, jest to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych klasyków jaki mieliśmy przyjemność składać. Na żywo rower robi piorunujące wrażenie i jest absolutnie wyjątkowy.

 

Aby stanąć na wysokości zadania musieliśmy odpowiednio wyposażyć ten frameset. Stwierdziliśmy, że nasze Colnago Arabesque "Black & Gold" nie zasługuje na nic innego jak topowy osprzęt. Tym samym ubraliśmy ramę w pełną grupę Campagnolo Super Record 50th, która doskonale komponuje się z rowerem. Złote wypełnienia na mufach i na ramie doskonale kontrastują ze złotymi elementami poszczególnych elementów grupy. Siodło to rzadko spotykane Iscaselle model Giro d'Italia również pasowało jak ulał do tego projektu. Każdy najmniejszy element jest starannie dobrany tak aby całość zarówno cieszyła oko i nie pozostawiała wątpliwości.

 

Pewnie są tacy, którzy przejdą koło niego bez większego zachwytu, ale są też osoby które docenią jego piękno. Jedno jest dla nas pewne - takie modele wskrzeszają ducha kolarstwa. Dla nas to niesamowita frajda mieć możliwość pracować nad tak legendarnymi rowerami. Dają nam pozytywnego kopa i sporo motywacji aby budować kolejne maszyny marzeń...

 

 

Rozmiar
54cm ( 54cm x 54cm - 12,5cm)
Waga
8800 g
Rama
Colnago Steel With Custom Arabesque Lugs
Widelec
Colnago Steel , 1" Threadless
Koła
Piasty: Campagnolo Super Record 50th; Obręcze: Mavic G.L.330
Korba
Campagnolo Super Record 50th 52/39 170 mm
Przerzutka tył
Campagnolo Super Record 50th
Przerzutka przód
Campagnolo Super Record 50th
Kaseta
Campagnolo Gold Cassette 12-21 6v 
Klamkomanetki
Campagnolo Super Record 50th
Hamulce
Campagnolo Super Record 50th
Kierownica
Cinelli Giro D'Italia 420 mm
Mostek
3ttt dla Colnago 110 mm
Sztyca
Campagnolo Super Record 50th
Siodło
Iscaselle Gito D'Italia
Opony
Vittoria Formula 1
Stan demo
Materiał stal
Rozmiar 54cm
Osprzęt Campagnolo
Typ opony oponka
Stożek do 30mm
Bębenek campa

27 innych produktów w tej samej kategorii: