You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GRANDIS COLUMBUS MAX

Używany

10 990 zł

GRANDIS COLUMBUS OVERMAX

 

 

Założona przez Silvino Grandisa w 1965 roku, Grandis to włoski producent z Werony, który nadal produkuje wysokiej klasy rowery wyścigowe. Wszystko zaczęło się w 1930 roku, kiedy Silvino zbudował swoją pierwszą ramę, choć nie wcześniej niż 35 lat później zaczął sprzedawać rowery pod swoim nazwiskiem. Od tego czasu jego rowery są podziwiane przez rowerzystów i kolekcjonerów na całym świecie.

 

Grandis Columbus OverMAX był jednym z najlepszych modeli. Wykonany ze sztywnych i wytrzymałych rur Columbus OverMAX, zdobionych grawerunkami, ten rower doskonale ilustruje umiejętności Grandisa w budowaniu stalowych rowerów. Możesz podziwiać drobne detale, takie jak precyzyjne pantografy, drobne wycięcia czy łukowaty mostek hamulcowy. I oczywiście klasyczna impreza Grandisa - wygrawerowane logo „G” na główce ramy.

 

Jeśli chodzi o sprzęt, to jest wyposażony w klasyczne części Campagnolo C-Record i koła Shamal w bardzo ładnym stanie. A jeśli chodzi o stan, motocykl nadal ma oryginalne malowanie i naklejki „Maestro Martini”, które są równie dobrze zachowane. Rower przeszedł pełny serwis w naszym warsztacie, co oznacza, że ​​będziesz mógł cieszyć się tym klasycznym włoskim rowerem szosowym bez obaw na drodze.

 

Rozmiar
seat tube: 55 cm (c-t), top tube (c-c): 54 cm, headset tube: 13 cm
Waga
8800g
Rama
Grandis / Columbus MAX
Widelec
Grandis / Columbus MAX
Koła
Campagnolo Shamal with Campagnolo Super Record Hubs
Korba
Campagnolo Record 172.5mm 53/39
Przerzutka tył
Campagnolo C-Record
Przerzutka przód
Campagnolo C-Record
Kaseta
Campagnolo Record 8s 13-23
Klamkomanetki
Campagnolo C-Record
Hamulce
Campagnolo Super Record
Kierownica
3ttt Ergo Power Sys Paris-Roubaix 40cm
Mostek
Pro light 120mm
Sztyca
Titanium (27,2mm)
Siodło
Selle San Flite
Szytki
Michelin
Stan używany

27 innych produktów w tej samej kategorii: