You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GWARANCJA

1. ROWERY NOWE

Wszystkie nowe rowery, które oferujemy objęte są pełną gwarancją producenta, która może być w razie problemu ze sprzętem zrealizowana u nas w sklepie, lub u innego dealera danej marki działającego na terenie EU. W przypadku niektórych producentów dopuszczalne jest również realizowanie gwarancji kontaktując się bezpośrednio z producentem. Oczywiście zawsze asystujemy naszych klientów w razie kłopotów z rowerem lub innym sprzętem. Podczas naprawy czy wymiany reklamacyjnej wypożyczamy rower czy sprzęt zastępczy nieodpłatnie.

2. ROWERY DEMO

Rowery, które u nas na sklepie opisane są jako „Demo” lub „Ekspozycyjne” odkupowane są przez nas bezpośrednio od producentów. Są to zazwyczaj rowery pochodzące z imprez typu targi, wystawy, testy dla klientów itp. Takie rowery różnią się zwyczajowo od 10% do 50% ceną w stosunku do rowerów fabrycznie nowych. Są jednak objęte również pełną gwarancją producenta podobnie jak to jest w przypadku rowerów nowych. Jeżeli istnieją jakiekolwiek obostrzenia w stosunku do pełnej gwarancji taka informacja widnieje przy danym produkcie.

3. ROWERY UŻYWANE

Rowery używane, które mamy w ofercie naszego sklepu to sprzęt odkupiony od Państwa, oferujemy je zazwyczaj w doskonałej cenie w stosunku do wyjściowej ceny detalicznej producenta. Każdy oferowany przez Velo7 rower używany ma:

  • wykonany pełen przegląd techniczny, sprawdzone wszystkie podzespoły i jest w pełni przygotowany do jazdy
  • 6 miesięczną gwarancję 
  • sprawdzone, udokumentowane, legalne pochodzenie