You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

VÉLO7

projektujemy, marzymy, tworzymy, kręcimy, podążamy, inspirujemy, zwyciężamy

Siódemka ma dla nas szczególne, symboliczne znaczenie, dlatego znalazła się w nazwie sklepu. Możemy wymienić siedem powodów, dla których jeździmy. Siedem typów rowerów, które mamy w ofercie. Siedem głównych wyścigów, w których bierzemy udział. Sklep jest otwarty siedem dni w tygodniu. Siódemka to nasza szczęśliwa cyfra. Nawiązują do niej także graficzne motywy ramy rowerowej, która była inspiracją do powstania logotypu, a później wystroju wnętrza. Moglibyśmy wymienić więcej, ale wymienimy tylko siedem powodów, dla których wybraliśmy właśnie tę cyfrę. Niech wystarczy to, że tyle właśnie jest dni w tygodniu i każdy z nich spędzić warto, a jakże! …na rowerze

Vélo7 powstało przede wszystkim z pasji do kolarstwa. Ścigamy się, kręcimy kilometry, jesteśmy zakręceni na tym punkcie. Zjeździliśmy polskie i europejskie asfalty, największe góry oraz przełęcze. Szosa jest naszym sposobem na życie. Staramy się wiedzieć o rowerach wszystko. Śledzimy nowości, szukamy okazji, chcemy zaproponować sprzęt, którego nie kupicie nigdzie indziej w Polsce. Starannie selekcjonujemy oferty, tak aby móc zaproponować najlepszą jakość w słusznej cenie. Współpracujemy z najlepszymi europejskimi jak i światowymi producentami.

Zainspirowani światowymi trendami oraz własnym doświadczeniem tworzymy w Vélo7 projekty będące odzwierciedleniem Waszych potrzeb. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie uwzględniając wszystkie sugestie. Staramy się realizować wszystkie projekty z największą dbałością o szczegóły. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym znajdziecie niepowtarzalny sprzęt, który nie tylko wyróżni Was w peletonie, ale również da Wam niesamowitą radość z jazdy. 


Dream Bike? Wheel make it happen!