You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PINARELLO NEW DOGMA F LUXTER BLUE

Nowy

69 990 zł

PINARELLO NEW DOGMA F LUXTER BLUE - DURA ACE Di2 - PRINCETON CARBON WORKS PEAK 4550 

 

Aerodynamika, waga, geometria, grubość i profil rur, dobór karbonu, wszystkie te czynniki odgrywają rolę w idealnym rowerze. Odnalezienie właściwej równowagi jest sztuką i jest to sztuka, której opanowaniu PINARELLO zawsze poświęcało się. Nowy DOGMA F jest najczystszym jak dotąd wyrazem tego poświęcenia, połączeniem całego doświadczenia, smaku, instynktu i umiejętności.

 

To rower, który jest idealny dla każdego typu jeźdźca i każdego terenu. Roweru, który potrafi podjeżdżać i zjeżdżać z równym sprytem, atakować każdy zakręt i sprawić, by każdy wat liczył się na końcowej prostej. DOGMA F zaprojektowano właśnie do tego, bez względu na okoliczności.

 

CARBONM40X

DOGMA ewoluuje, zmieniając swoją skórę, aby jeszcze raz Cię zaskoczyć. Przetestowaliśmy ten nowy układ włókna węglowego w naszych modelach X-Light i rowerach Ineos Grenadiers. To nowe włókno ma wyjątkowy moduł rozciągania, który pozwolił nam osiągnąć kolejny poziom sztywności bocznej w najnowszej generacji DOGMA F.

DOWNTUBE

Rura dolna została całkowicie przeprojektowana, aby zmniejszyć jej grubość, a tym samym poprawić osiągi aerodynamiczne ramy z przodu i opór aerodynamiczny

NEWAERO-KEEL BB

Technologia z bicia rekordu godzinnego. Nowa dolna rura DOGMA F została zmieniona o 3,5°, aby uzyskać kształt klina, który poprawia osiągi aerodynamiczne obszaru suportu o 1,2%.

TOPTUBE

Unikalny kształt „nosa” główki ramy, wprowadzony po raz pierwszy w DOGMA F8 w 2014 roku, ewoluuje ponownie, zmniejszając objętość i szerokość obszaru nosa o 8 mm przy bardziej opływowej konstrukcji, aby poprawić aerodynamikę.

HEADSET

Aby tak bardzo zmniejszyć szerokość główki ramy, musieliśmy zaprojektować innowacyjną eliptyczną rurę sterową i zupełnie nowe stery o zróżnicowanej średnicy łożysk, szersze na dole i węższe na górze.

THRUAXLES

Nowe krótsze osie przelotowe. Śruba po prawej stronie widelca została zintegrowana z karbonem, eliminując otwór zewnętrzny. To samo zrobiono również z ramą, dodając dodatkowy hak przerzutki tylnej. Rozwiązanie to poprawia zarówno konstrukcję, jak i właściwości aerodynamiczne ramy

NEWONDA FORK

Nowa, węższa konstrukcja widelca poprawia aerodynamikę, z nachyleniem 47 mm, przetestowana na podstawie opinii zawodowców, aby poprawić prowadzenie i prędkość na zjazdach.

INTEGRATEDSEAT POST CLAMP

Nasz zacisk sztycy został zmniejszony i w pełni zintegrowany z rurą podsiodłową ramy. To nowe rozwiązanie zmniejsza wagę, poprawia konstrukcję i zwiększa czystość systemu, ograniczając ilość kurzu i potu przedostającego się do obejmy.

NEWTALON FAST

Nowy zintegrowany kokpit Talon Ultra Fast jest lżejszy i bardziej aerodynamiczny. Został zaprojektowany z naturalnie skręconą pozycją dźwigni, aby umożliwić naszym rowerzystom bezpieczne znalezienie bardziej aerodynamicznej pozycji.

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 

- rama w malowaniu LUXTER BLUE

 

- grupa SHIMANO DURA ACE Di2 12S z pomiarem mocy

 

- koła karbonowe PRINCETON CARBONWORKS PEAK 4550

 

 

 

Size
53cm
Weight
7500 g
Frame
TorayCa M40X, TiCR™ Cable Routing, Italian BB
Fork
NEW eTICR Onda Fork with ForkFlap™, 1.5' upper and lower steerer
Wheels
PRINCETON PEAK 4550 DB
Crankset
Shimano Dura Ace FC-R9200P, HollowTech 2, 12s Power meter
Derailleur rear
Shimano Dura Ace Di2 RD-R9200 12s
Derailleur front
Shimano Dura Ace Di2 FD-9200 12s
Cassette
Shimano Dura Ace CS-R9200 12s
Shifters
Shimano Dura Ace Di2 ST-R9270 12s
Brakes
Shimano Dura Ace BR-R9200
Handlebar
MOST Talon Ultra Fast
Stem
MOST Talon Ultra Fast
Seatpost
Pinarello Aero seatpost with 3D printed titanium top seatclamp and bolts
Saddle
Most Lynx Ultrafast Superflow L Carbon Large 145mm
Tires
Continental Gran Prix 5000S TR28-622
Stan nowy
Materiał carbon

30 innych produktów w tej samej kategorii: