You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

WILIER 0 SLR - ULTEGRA Di2

Nowy

43 990 zł

WILIER 0 SLR DISC - ULTEGRA Di2 12s - VELVET RED MATT

 

Wilier 0 SLR zawiera najbardziej złożone koncepcje lekkości i całkowitej integracji w prostej estetyce. Są to cechy, których najbardziej wymagający rowerzyści poszukują w najbardziej zaawansowanych technologicznie rowerach wyścigowych: ultralekkość, stabilność i kontrola przy dużej prędkości, skuteczność hamowania, elektroniczna skrzynia biegów, wysoka aerodynamika i pełna integracja linek. Wszystko skondensowane w niepowtarzalnym stylu Wiliera.

 

Charakterystyczną cechą Wilier 0 SLR jest lekka rama: ważąca poniżej 800 gramów w średniej matowej czarnej wersji. W rzeczywistości, w najbardziej zaawansowanej konfiguracji, cały rower waży zaledwie 6,5 kg.

 

Jednym z trendów najbardziej cenionych przez opinię publiczną jest poszukiwanie ekstremalnie czystych linii. Już w 2016 roku Wilier Triestina ruszył tą drogą (jeden z pierwszych producentów rowerów na świecie, który to zrobił) z Cento10AIR, wkładając linki hamulca i przerzutki do monocoque kierownicy, która była zintegrowana z ramą. Dzięki Wilier 0 SLR podnieśliśmy poprzeczkę, łącząc całkowitą integrację z najlżejszą ramą, widelcem i kierownicą w historii. Przeprojektowaliśmy i rozwinęliśmy wszystkie te elementy umożliwiające integrację: zintegrowana kierownica 0, kompozytowe podkładki dystansowe kierownicy i część sterów ramy.

 

Sześć rozmiarów, jedno uczucie. Sekcje rur o różnych rozmiarach zostały zaprojektowane tak, aby zachować stałą sztywność, jakość obsługi i komfort w każdym rozmiarze ramy. W szczególności podczas fazy projektowania stworzyliśmy inną sekcję dla głównych rur dla każdego rozmiaru roweru, aby zwiększyć sztywność skrętną i stabilność ramy.

 

Rozmiar
57cm (XL)
Waga
6950g
Rama
WILIER 0 SLR - CARBON MONOCOQUE HUS MOD + CRYSTAL LIQUID POLYMER
Widelec
WILIER 0 SLR - CARBON MONOCOQUE HUS MOD + CRYSTAL LIQUID POLYMER
Koła
WILIER TRIESTINA SLR38KC CARBON DISC
Korba
SHIMANO ULTEGRA FC-R8100
Przerzutka tył
SHIMANO ULTEGRA DI2 8150
Przerzutka przód
SHIMANO ULTEGRA DI2 8150
Kaseta
SHIMANO ULTEGRA 8100
Klamkomanetki
SHIMANO ULTEGRA DI2 8170 12s
Hamulce
SHIMANO ULTEGRA BR-R8170
Kierownica
BAR INTEGRATED CARBON
Sztyca
ZERO SLR CARBON WILIER CUSTOM MADE
Siodło
PROLOGO DIMENSION 143
Opony
VITTORIA Corsa Graphene 2.0 700x28

 

Spersonalizuj swój rower WILIER Złóż zamówienie wybierając http://infinitamente.wilier.com/, a następnie prześlij nam swój własny projekt!

Stan nowy
Materiał carbon
Osprzęt Shimano Di2
Biegi 12s

30 innych produktów w tej samej kategorii: