You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PINARELLO X3 DISC SHIMANO 105 Di2

Nowy

26 490 zł

PINARELLO X3 DISC SHIMANO 105 Di2

 

Nie każdy kolarz chce dać z siebie wszystko, próbując zmieścić się na rowerze zaprojektowanym dla profesjonalnego peletonu, więc wróciliśmy do deski kreślarskiej Pinarello X i zaprojektowaliśmy nową geometrię, która zapewnia całodzienny komfort bez wyrzekania się legendarnego DNA Pinarello. Dzięki połączeniu specjalnie dobranych materiałów, unikalnej geometrii i prawdziwie innowacyjnego tyłu, Pinarello X zapewnia idealną równowagę między reaktywnością, wydajnością i komfortem.

 

SZTUKA BALANSU

Siedem z ostatnich 11 Tour de France zostało wygranych na DOGMA, a najnowsza generacja jest teraz gotowa, aby kontynuować to dziedzictwo sukcesów. To kulminacja wszystkich naszych umiejętności i doświadczenia, arcydzieło inżynierii, które oferuje postęp w zakresie prowadzenia, komfortu i aerodynamiki, a wszystko to w pakiecie, który może wspinać się, schodzić i sprintować z równym polotem. Niezależnie od tego, co czeka Cię na drodze, DOGMA F jest zawsze właściwym rowerem.

 

CARBONT600 UD

Zoptymalizowana pod kątem komfortu struktura włókna węglowego z jednokierunkowym wykończeniem, które pochłania wszystkie wibracje na drodze, zapewniając przyjemną i wygodną jazdę.

 

ASYMETRYCZNA RAMA PINARELLO X

Na początku Pinarello zrozumiał, że podczas gdy siła nacisku na oba pedały jest taka sama, łańcuch działa tylko na prawą stronę. Z tego powodu wszystkie ramy są zoptymalizowane pod kątem kompensacji tych niezrównoważonych sił.

 

ONDA

Charakterystyczna technologia Pinarello od 2000 roku. Kształt widelca zapewnia precyzyjne skręcanie, stabilność i redukcję wstrząsów wzdłużnych i bocznych.

 

FLEXSTAYS

Ekskluzywny projekt Pinarello, który pochłania wibracje bez zmniejszania reaktywności tylnego trójkąta

 

Dostępne rozmiary
54,5cm
Waga
8100g
Rama
Torayca T600 UD, internal cable routing, Italian BB, UCI approved
Widelec
ONDA, Torayca T600 UD
Koła
FULCRUM RACING 800 DB
Korba
SHIMANO 105
Przerzutka tył
SHIMANO 105 Di2
Przerzutka przód
SHIMANO 105 Di2
Kaseta
SHIMANO 105
Klamkomanetki
SHIMANO 105 Di2
Hamulce
SHIMANO 105
Kierownica
Jaguar XA Aero TiCR
Mostek
Tiger Aero Alu TiCR
Sztyca
Pinarello Aero Seatpost
Siodło
PROLOGO DIMENSION NDR
Opony
PIRELLI 700x28C
Stan nowy
Materiał carbon

30 innych produktów w tej samej kategorii: