You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CIPOLLINI AD.ONE DISC

Używany

59 990 zł

CIPOLLINI AD.ONE DISC - MYCIPO CUSTOM SPECTAFLAIR - SRAM RED eTAP AXS 12s 

 

Rower używany w doskonałym stanie. Jego przebieg to ok 3 tys km. Nie posiada praktycznie żadnych śladów użytkowania. Na rower jest pelna gwarancja producenta.

 

Prędkość „Super Mario” Cipolliniego na rowerze przez dziesięciolecia była bezkonkurencyjna. Zuchwały, kolorowy i całkowicie dominujący „Cipo” był mistrzem świata, który szczycił się ponad 50 zwycięstwami etapowymi w Giro d'Italia i Tour de France. Cipollini RB1K AD.ONE to jeszcze bardziej zaawansowana wersja projektu THE ONE, gotowa do poprawienia wszelkich rekordów.

 

Rowery Cipollini to prawdziwie włoskie dzieła sztuki. Skonstruowany w Weronie, zaprojektowany w Mediolanie, formowanie ram w Wenecji, malowane w Pizie. Włoskie podejście do produkcji jest widoczne w RB1K, tak jak w każdym włoskim supersamochodzie. Rzemieślniczy warsztat, wspierany przez najlepszy zespół technologiczny. Rowery Cipollini wykorzystują tych samych rzemieślników, którzy produkują komponenty dla renomowanych marek wyścigowych, takich jak Ducati i McLaren.

 

Większość rowerów uważanych za monocoque składa się z dwóch lub trzech części, zanim zostaną sklejone razem. RB1K AD.ONE jest złożony w jednej formie, od tylnego haka do główki ramy, co całkowicie różni go od wszystkich dostępnych na rynku. Brak połączeń klejonych, żadnych zakłóceń w formie roweru. Rezultatem jest pojedyncza zunifikowana rama, która jest sztywniejsza, lżejsza i porusza się dokładnie tam, gdzie ją nakierujesz.

 

Aerodynamika RB1K AD.ONE jest zbliżona do NKTT przy lekkości prowadzenia szosowej wyścigówki.
Rama została zaprojektowana w taki sposób, że gwarantuje jednakową sztywność i pewność prowadzenia w każdym z sześciu rozmiarów. Tytanowe osie jeszcze dla maksymalnej sztywności.
Dla chcących w stopniu maksymalnym doświadczyć nieskazitelnej aerodynamiki AD.ONE posiada możliwość zastosowania napędu 1X.

 

 

Rozmiar
L - 56cm
Waga
7800 g
Rama
MCipollini RB1K AD.ONE
Widelec
MCipollini RB1K AD.ONE
Koła
DT SWISS ARC 1100 50 DB 
Korba
RED AXS POWER METER PM-RED-D1 pomiar mocy 50/37 172,5 mm
Przerzutka tył
RED ETAP AXS RD-RED-E-D1
Przerzutka przód
RED ETAP AXS FD-RED-E-D1
Kaseta
RED XG-1290 10-33
Klamkomanetki
RED ETAP AXS HRD SHIFT-BRAKE SYSTEM ED-RED-D1
Hamulce
RED ETAP AXS HRD SHIFT-BRAKE SYSTEM ED-RED-D1
Kierownica
VISION HB METRON 5D ACR 400mm
Mostek
FSA NS ACR CARBON 110mm
Sztyca
MCipollini RB1K AD.ONE
Siodło
Selle Italia SLR Boost Superflow Carbon
Opony
VELOFLEX CORSA EVO TLR 28mm
Stan nowy
Materiał carbon
Rozmiar 54cm
Osprzęt Campagnolo EPS
Typ opony oponka
Stożek 30mm - 50mm
Bębenek shimano/sram
Biegi 12s

30 innych produktów w tej samej kategorii: