You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PINARELLO F5 SHIMANO ULTEGRA

Nowy

24 990 zł

PINARELLO F5 SHIMANO ULTEGRA 

 BEZ DYSKUSJI, STWORZONY DO ŚCIGANIA

Historia Pinarello to historia niezwykłych zwycięstw, kultowych rowerów, pasji i wiedzy. Nowy Pinarello F narodził się z tym unikalnym DNA, stworzonym, aby oferować ekstremalnie wysokie osiągi i poprowadzić Cię prosto do zwycięstwa. Wszyscy kolarze wiedzą, że co idzie w górę, musi spaść. Z tego powodu Pinarello F został zaprojektowany tak, aby wyróżniać się w każdym terenie i jest tak samo skuteczny we wspinaczce, jak i wygodny na szybkich zjazdach. To właśnie rozumiemy przez wszechstronną wydajność.

 

SZTUKA BALANSU

Siedem z ostatnich 11 Tour de France zostało wygranych na DOGMA, a najnowsza generacja jest teraz gotowa, aby kontynuować to dziedzictwo sukcesów. To kulminacja wszystkich naszych umiejętności i doświadczenia, arcydzieło inżynierii, które oferuje postęp w zakresie prowadzenia, komfortu i aerodynamiki, a wszystko to w pakiecie, który może wspinać się, schodzić i sprintować z równym polotem. Niezależnie od tego, co czeka Cię na drodze, DOGMA F jest zawsze właściwym rowerem.

 

CARBON T700 UD

Zoptymalizowana pod kątem komfortu struktura włókna węglowego z jednokierunkowym wykończeniem, które pochłania wszystkie wibracje na drodze, zapewniając przyjemną i wygodną jazdę.

 

ASYMETRYCZNA RAMA PINARELLO F

Na początku Pinarello zrozumiał, że podczas gdy siła nacisku na oba pedały jest taka sama, łańcuch działa tylko na prawą stronę. Z tego powodu wszystkie ramy są zoptymalizowane pod kątem kompensacji tych niezrównoważonych sił.

 

ONDA

Charakterystyczna technologia Pinarello od 2000 roku. Kształt widelca zapewnia precyzyjne skręcanie, stabilność i redukcję wstrząsów wzdłużnych i bocznych.

 

WYŚCIGOWA GEOMETRIA

Na rowerach Pinarello wygrano 30 tourów. Przez 70 lat zwycięstw i ciągłych ulepszeń dokonano tego co uważamy za najlepszą geometrię wyścigową w branży.

 

Dostępne rozmiary
51,5cm
Waga
8100g
Rama
Torayca T700 UD, TiCR™ internal cable routing, Italian BB, UCI approved
Widelec
ONDA, Torayca T700 UD
Koła
Fulcrum Racing 800
Korba
SHIMANO Ultegra R8000
Przerzutka tył
SHIMANO Ultegra R8000
Przerzutka przód
SHIMANO Ultegra R8000
Kaseta
SHIMANO Ultegra R8000
Klamkomanetki
SHIMANO Ultegra R8020
Hamulce
SHIMANO Ultegra R8070
Kierownica
Jaguar XA Aero TiCR
Mostek
Tiger Aero Alu TiCR
Sztyca
Pinarello Aero Seatpost
Siodło
PROLOGO DIMENSION NDR
Opony
PIRELLI 700x28C
Stan nowy
Materiał carbon

30 innych produktów w tej samej kategorii: