You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PINARELLO X5 DISC XOLO BLACK 105 Di2

Nowy

27 590 zł

PINARELLO X5 DISC SHIMANO 105 Di2 XOLO BLACK - GRUDZIEŃ 2023

 

Nie każdy kolarz chce dać z siebie wszystko, próbując zmieścić się na rowerze zaprojektowanym dla profesjonalnego peletonu, więc wróciliśmy do deski kreślarskiej Pinarello X i zaprojektowaliśmy nową geometrię, która zapewnia całodzienny komfort bez wyrzekania się legendarnego DNA Pinarello. Dzięki połączeniu specjalnie dobranych materiałów, unikalnej geometrii i prawdziwie innowacyjnego tyłu, Pinarello X zapewnia idealną równowagę między reaktywnością, wydajnością i komfortem.

 

SZTUKA BALANSU

Siedem z ostatnich 11 Tour de France zostało wygranych na DOGMA, a najnowsza generacja jest teraz gotowa, aby kontynuować to dziedzictwo sukcesów. To kulminacja wszystkich naszych umiejętności i doświadczenia, arcydzieło inżynierii, które oferuje postęp w zakresie prowadzenia, komfortu i aerodynamiki, a wszystko to w pakiecie, który może wspinać się, schodzić i sprintować z równym polotem. Niezależnie od tego, co czeka Cię na drodze, DOGMA F jest zawsze właściwym rowerem.

 

CARBONT700 UD

Zoptymalizowana pod kątem komfortu struktura włókna węglowego z jednokierunkowym wykończeniem, które pochłania wszystkie wibracje na drodze, zapewniając przyjemną i wygodną jazdę.

 

ASYMETRYCZNA RAMA PINARELLO X

Na początku Pinarello zrozumiał, że podczas gdy siła nacisku na oba pedały jest taka sama, łańcuch działa tylko na prawą stronę. Z tego powodu wszystkie ramy są zoptymalizowane pod kątem kompensacji tych niezrównoważonych sił.

 

ONDA

Charakterystyczna technologia Pinarello od 2000 roku. Kształt widelca zapewnia precyzyjne skręcanie, stabilność i redukcję wstrząsów wzdłużnych i bocznych.

 

FLEXSTAYS

Ekskluzywny projekt Pinarello, który pochłania wibracje bez zmniejszania reaktywności tylnego trójkąta

 

Dostępne rozmiary
54,5 cm; 56 cm
Waga
8100g
Rama
Torayca T700 UD, internal cable routing, Italian BB, UCI approved
Widelec
ONDA, Torayca T600 UD
Koła
FULCRUM RACING 800
Korba
SHIMANO 105 50/34 172,5mm
Przerzutka tył
SHIMANO 105 Di2 12S
Przerzutka przód
SHIMANO 105 Di2
Kaseta
SHIMANO 105 11-34 12S
Klamkomanetki
SHIMANO 105 Di2
Hamulce
SHIMANO 105
Kierownica
Jaguar XA Aero TiCR 42 C-C
Mostek
Tiger Aero Alu TiCR 100mm
Sztyca
Pinarello Aero Seatpost
Siodło
MOST
Opony
PIRELLI 700x28C
Stan nowy
Materiał carbon

30 innych produktów w tej samej kategorii: