You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PINARELLO DOGMA F DISC MY WAY DURA ACE Di2

Nowy

73 490 zł

PINARELLO DOGMA F DISC - MY WAY - SHIMANO DURA ACE 9200 Di2, ZIPP 353 NSW

 

Aerodynamika, waga, geometria, grubość i profil rur, dobór karbonu, wszystkie te czynniki odgrywają rolę w idealnym rowerze. Odnalezienie właściwej równowagi jest sztuką i jest to sztuka, której opanowaniu PINARELLO zawsze poświęcało się. Nowy DOGMA F jest najczystszym jak dotąd wyrazem tego poświęcenia, połączeniem całego doświadczenia, smaku, instynktu i umiejętności.

 

To rower, który jest idealny dla każdego typu jeźdźca i każdego terenu. Roweru, który potrafi podjeżdżać i zjeżdżać z równym sprytem, atakować każdy zakręt i sprawić, by każdy wat liczył się na prostej końcowej. DOGMA F zaprojektowano właśnie do tego, bez względu na okoliczności.

 

SZTUKA BALANSU

Siedem z ostatnich 11 Tour de France zostało wygranych na DOGMA, a najnowsza generacja jest teraz gotowa, aby kontynuować to dziedzictwo sukcesów. To kulminacja wszystkich naszych umiejętności i doświadczenia, arcydzieło inżynierii, które oferuje postęp w zakresie prowadzenia, komfortu i aerodynamiki, a wszystko to w pakiecie, który może wspinać się, schodzić i sprintować z równym polotem. Niezależnie od tego, co czeka Cię na drodze, DOGMA F jest zawsze właściwym rowerem.

 

CARBONT1100 1K

Włókno węglowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i wysokim module sprężystości z opatentowaną technologią Nanoalloy dla ekstremalnych osiągów.

 

FLATBACKPROFILE

Ścięty profil zapewniający przewagę aerodynamiczną, zgodny z przepisami UCI 3:1. Doskonałe osiągi aerodynamiczne i niski boczny opór powietrza

 

TICR

Najnowocześniejsze wewnętrzne prowadzenie kabli w całej branży rowerowej. System pozwala zarówno na instalację bezprzewodowych lub elektromechanicznych zestawów grupowych, jak i całkowicie ukrywa kable w kierownicy / mostku lub zintegrowanej kierownicy, zapewniając lepszą aerodynamikę i ochronę kabli.

 

Dostępne rozmiary
53cm
Waga
6800g
Rama
TorayCa T1100 1K Dream Carbon with Nanoalloy technology, TiCR™ cable routing, Italian BB, UCI approved
Widelec
F Onda Fork with ForkFlap™, 1.5' upper and lower steerer, Ultra Light Headset bearings
Koła
ZIPP 353 NSW
Korba
Shimano Dura Ace FC-R9200, HollowTech 2, 12s
Przerzutka tył
Shimano Dura Ace Di2 RD-R9200 12s
Przerzutka przód
Shimano Dura Ace Di2 FD-9200 12s
Kaseta
Shimano Dura Ace CS-R9200 12s
Klamkomanetki
Shimano Dura Ace Di2 ST-R9270 12s
Hamulce
Shimano Dura Ace BR-R9200
Kierownica
MOST Talon Ultra Light
Mostek
MOST Talon Ultra Light
Sztyca
Pinarello Aero Seatpost
Siodło
PROLOGO DIMENSION NDR CPC
Opony
VELOFLEX EVO CORSA 700x28C
Stan nowy
Materiał carbon

30 innych produktów w tej samej kategorii: