You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CERVELO S5 SAPPHIRE-ICE

Nowy

45 990 zł

CERVELO S5 SAPPHIRE-ICE SHIMANO ULTEGRA Di2

V TO PRĘDKOŚĆ

W pogoni za szybkością każdy chce znaleźć najbardziej agresywne dopasowanie. Kultowy mostek w kształcie litery V w S5 nie tylko zapewnia pewne prowadzenie przy dużych prędkościach, ale teraz także niezwykle łatwo jest wybrać idealną konfigurację. Wszystkie niezbędne podkładki są dostarczane z rowerem, a śruba ma teraz tylko jedną długość, co zmniejsza złożoność i sprawia, że ​​system jest o 53 g lżejszy.

 

ULEPSZONA RAMA

Nowe przepisy UCI dotyczące konstrukcji aerodynamicznej zapewniły nam dodatkowe miejsce na pogłębienie naszych profili aerodynamicznych i wyciśnięcie o 65 gramów więcej oporu z i tak już najszybszego roweru aero na rynku. Zauważysz głębszą główkę ramy i obszar suportu oraz bardziej agresywny kształt tylnych krawędzi rur. Ponieważ nowy S5 jest kompatybilny tylko z elektroniczną zmianą przełożeń, mogliśmy nieco uporządkować hak i zaktualizować kształt całego roweru.

WIĘKSZA POJEMNOŚĆ OPON

Szersze koła i opony są szybsze pod względem aerodynamicznym i wygodniejsze. S5 jest wyposażony w opony 28 mm, ale ma prześwit na oponę o średnicy do 34 mm. Rama została zoptymalizowana tak, aby pasowała do szerszych, aerodynamicznych kół Reserve 52/63. Oprócz korzyści w zakresie prowadzenia, pozwala to zaoszczędzić ponad 5 watów w porównaniu z poprzednim zestawem kół Reserve.

UDOSKONALONA KIEROWNICA

Poprawiliśmy komfort kierownicy i poprawiliśmy jej kształt, aby uzyskać idealnie płaskie przejście między kierownicą a maską. Obecnie używamy interfejsu z dwiema śrubami, który umożliwia nieskończoną regulację pochylenia w zakresie od 0 do 5 stopni.

 

 

Rozmiar
54cm
Waga
7600 g 
Rama
Cervélo All-Carbon
Widelec
Cervélo All-Carbon, Tapered S5 Fork 
Koła
RESERVE 50
Korba
SHIMANO ULTEGRA R8100 52/36 170mm
Przerzutka tył
SHIMANO ULTEGRA R8100 12s
Przerzutka przód
SHIMANO ULTEGRA R8100 12s
Kaseta
SHIMANO DURA-ACE R9000 11-30
Klamkomanetki
SHIMANO ULTEGRA R8100 12s
Hamulce
SHIMANO ULTEGRA R8170
Kierownica
Cervélo carbon
Mostek
Cervélo carbon
Sztyca
Cervélo Carbon
Siodło
Fizik Aliante 00
Opony
VITTORIA CORSA GRAPHENE 2.0 28C
Stan używany
Materiał carbon
Osprzęt Shimano
Typ opony oponka
Biegi 11s

30 innych produktów w tej samej kategorii: