You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

COLNAGO V3RS DISC UAE TEAM EMIRATES

Nowy

59 990 zł

COLNAGO V3Rs DISC UAE CAMPAGNOLO SUPER RECORD EPS 

Kiedy Colnago stworzył początkowe projekty dla wszystkich nowych V3R, skupił się na swoich doświadczeniach z V1-r i V2-r. Następnie firma mogła opracować i ulepszyć koncepcje lekkości i aerodynamiki swoich ram. V3 reprezentuje najlepszą technologię Colnago zastosowaną przy ramie monocoque. V3 jest szybki na długich podjazdach; na wietrznych równinach; na długich dystansach - jest idealny we wszystkich warunkach.

 

Konstrukcja V3Rs uległa głębokiej zmianie, aby dostosować się do niektórych standardów, które zostały wprowadzone w ostatnich latach, zwłaszcza możliwości montażu większych opon - aż do 28 mm. Jest wyjątkowo czysty pod względem formy i ma doskonałe właściwości aerodynamiczne w połączeniu z niespotykaną lekkością. V3R jest dostępny w ośmiu rozmiarach od 42s do 58s oraz w dwóch wersjach z hamulcami szczękowymi i hamulcami tarczowymi.

 

Geometria została całkowicie przeprojektowana. Główne cechy to krótsza główka ramy, dłuższy widelec i większa równowaga we wszystkich ośmiu opcjach rozmiaru. Zmieniono również wysokość suportu, jest on niższy, aby poprawić właściwości jezdne roweru ze zwiększonymi oponami (28c).

 

Aby osiągnąć nowy docelowy ciężar 790 gramów dla rozmiaru 50s zastosowano nowy rodzaj włókna węglowego, które pozwoliło Colnago znacznie zwiększyć sztywność na zgięcia boczne. Nowe V3R, w porównaniu do V2-r, mają o 12% wyższą sztywność w tylnym przedziale i 6% w przedniej części główki ramy. Zdolność do pochłaniania wstrząsów pionowych znacznie się poprawiła, co przekłada się na większy komfort.

 

Całkowicie nowy i przeprojektowany, widelec V3Rs jest znacznie lżejszy w porównaniu do V2-r. Jego surowa waga (nieoszlifowana) odpowiada 390 gramom. W rozmiarze 50., który możemy uznać za średni rozmiar, widelec może ważyć zaledwie 340 gramów. Nowy kształt z wklęsłymi osłonami w górnej części (widok z przodu) optymalizuje rozstaw kół, umożliwiając stosowanie szerokich opon (28c), a także komfort i sztywność boczną.Rozmiar
48S (efektywny 53cm)
Waga
6800g
Rama
Colnago V3Rs Monocoque Carbon DISC
Widelec
Colnago V3Rs Monocoque Carbon DISC
Koła
CAMPAGNOLO BORA ONE 35 (oponka)
Korba
CAMPAGNOLO SUPER RECORD 50/34 172.5 mm
Przerzutka tył
CAMPAGNOLO SUPER RECORD EPS 12s
Przerzutka przód
CAMPAGNOLO SUPER RECORD EPS
Kaseta
CAMPAGNOLO SUPER RECORD 12s 11-32
Klamkomanetki
CAMPAGNOLO SUPER RECORD EPS ERGOPOWER
Hamulce
CAMPAGNOLO DISC 
Kierownica
DEDA SUPERZERO CARBON 420mm
Mostek
COLNAGO SR9 110mm
Sztyca
COLNAGO V3RS CARBON 
Siodło
PROLOGO SCRATCH M5
Opony
VELOFLEX CORSA EVO TLR 25mm
Stan nowy
Materiał carbon
Osprzęt Campagnolo EPS

30 innych produktów w tej samej kategorii: