You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

COLNAGO V3RS UAE TEAM EMIRATES

Nowy

39 990 zł

COLNAGO V3Rs UAE CAMPAGNOLO SUPER RECORD EPS

Ten konkretny egzeplarz został zbudowany w naszym serwisie i bazuje na rowerze, na którym Tadej Pogacar wygrał Tour de France w 2020 roku. Do budowy roweru została użyta nowa rama Colnago V3Rs w limitowanym malowaniu UEA Team Emirates, używana grupa Campagnolo Super Record EPS 12s oraz używane koła Campagnolo BORA ULTRA pod oponkę. Zarówno koła jak i grupa są w stanie idealnym i posiadają minimalne przebiegi. Rama objęta jest gwarancją producenta.Kiedy Colnago stworzył początkowe projekty dla wszystkich nowych V3R, skupił się na swoich doświadczeniach z V1-r i V2-r. Następnie firma mogła opracować i ulepszyć koncepcje lekkości i aerodynamiki swoich ram. V3 reprezentuje najlepszą technologię Colnago zastosowaną przy ramie monocoque. V3 jest szybki na długich podjazdach; na wietrznych równinach; na długich dystansach - jest idealny we wszystkich warunkach.

 

Konstrukcja V3Rs uległa głębokiej zmianie, aby dostosować się do niektórych standardów, które zostały wprowadzone w ostatnich latach, zwłaszcza możliwości montażu większych opon - aż do 28 mm. Jest wyjątkowo czysty pod względem formy i ma doskonałe właściwości aerodynamiczne w połączeniu z niespotykaną lekkością. V3R jest dostępny w ośmiu rozmiarach od 42s do 58s oraz w dwóch wersjach z hamulcami szczękowymi i hamulcami tarczowymi.

 

Geometria została całkowicie przeprojektowana. Główne cechy to krótsza główka ramy, dłuższy widelec i większa równowaga we wszystkich ośmiu opcjach rozmiaru. Zmieniono również wysokość suportu, jest on niższy, aby poprawić właściwości jezdne roweru ze zwiększonymi oponami (28c).

 

Aby osiągnąć nowy docelowy ciężar 790 gramów dla rozmiaru 50s zastosowano nowy rodzaj włókna węglowego, które pozwoliło Colnago znacznie zwiększyć sztywność na zgięcia boczne. Nowe V3R, w porównaniu do V2-r, mają o 12% wyższą sztywność w tylnym przedziale i 6% w przedniej części główki ramy. Zdolność do pochłaniania wstrząsów pionowych znacznie się poprawiła, co przekłada się na większy komfort.

 

Całkowicie nowy i przeprojektowany, widelec V3Rs jest znacznie lżejszy w porównaniu do V2-r. Jego surowa waga (nieoszlifowana) odpowiada 390 gramom. W rozmiarze 50., który możemy uznać za średni rozmiar, widelec może ważyć zaledwie 340 gramów. Nowy kształt z wklęsłymi osłonami w górnej części (widok z przodu) optymalizuje rozstaw kół, umożliwiając stosowanie szerokich opon (28c), a także komfort i sztywność boczną.Rozmiar
50s (efektywny 54cm)
Waga
6800g
Rama
Colnago V3Rs Monocoque Carbon
Widelec
Colnago V3Rs Monocoque Carbon
Koła
CAMPAGNOLO BORA ULTRA 50 (oponka)
Korba
CAMPAGNOLO SUPER RECORD 50/34 170mm
Przerzutka tył
CAMPAGNOLO SUPER RECORD EPS 12s
Przerzutka przód
CAMPAGNOLO SUPER RECORD EPS
Kaseta
CAMPAGNOLO SUPER RECORD 12s 11-32
Klamkomanetki
CAMPAGNOLO SUPER RECORD EPS ERGOPOWER
Hamulce
CAMPAGNOLO DIRECT MOUNT
Kierownica
3T CARBON 420mm
Mostek
3T CARBON 110mm
Sztyca
COLNAGO V3RS CARBON 
Siodło
Selle Italia BOOST
Opony
VITTORIA CORSA GRAPHENE 2.0 25C

30 innych produktów w tej samej kategorii: