You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

WILIER 0 SLR RAMATO

Nowy

28 990 zł

WILIER 0 SLR RAMATO

 

Velo7 jest oficjalnym dealerem WILIER w Polsce. W naszej ofercie jest pełna oferta włoskiego producenta. W celu uzyskania informacji na temat dostępności wybranych rozmiarów i kolorów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Charakterystyczną cechą Wilier 0 SLR jest jego lekka rama: ważąca poniżej 800 gramów w średniej matowej czarnej wersji. Wilier 0 SLR jest najbardziej wyróżniającym się członkiem gamy super lekkich ram firmy Wilier Triestina. W rzeczywistości, w najbardziej zaawansowanej konfiguracji, cały rower waży zaledwie 6,5 kg.

 

Jednym z najbardziej cenionych trendów jest poszukiwanie ekstremalnie czystych linii. Już w 2016 roku Wilier Triestina wyruszył tą drogą (jeden z pierwszych producentów rowerów na świecie, który to zrobił) z Cento10AIR, chowając linki hamulca i przerzutki do kierownicy zintegrowanej z ramą. Wilier 0 SLR podniósł poprzeczkę, łącząc całkowitą integrację z najlżejszą ramą, widelcem i kierownicą w historii. Przeprojektowano i udoskonalono wszystkie te elementy umożliwiające integrację: zintegrowana kierownica, kompozytowe przekładki kierownicy i sekcja sterów ramy.

 

Wilier 0 SLR jest wyposażony w nowy typ karbonowej sztycy ze skorupą, specjalnie zaprojektowaną dla tego roweru. Jest dostępny w dwóch geometriach, jednej z cofnięciem 0 mm, a drugą z cofnięciem 15 mm, z których obie są kompatybilne z zaciskiem sztycy Ritchey 1-Bolt. Sztyca jest przymocowana do ramy za pomocą ekspandera umieszczonego wewnątrz poziomej rury, co zapewnia najwyższą estetykę i aerodynamikę.

 

Rozmiar
XS
Waga
780 g + 340 g
Rama
WILIER 0 SLR - CARBON MONOCOQUE HUS MOD + CRYSTAL LIQUID POLYMER
Widelec
0 SLR - CARBON MONOCOQUE HUS MOD + CRYSTAL LIQUID POLYMER
Sztyca
0 SLR CARBON WILIER CUSTOM MADE -15 MM / 0 MM SEATBACK
Kierownica
BAR INTEGRATED CARBON 400x90

 

Spersonalizuj swój rower WILIER Złóż zamówienie wybierając http://infinitamente.wilier.com/, a następnie prześlij nam swój własny projekt!

Stan nowy
Materiał carbon

22 innych produktów w tej samej kategorii: