You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PINARELLO DOGMA F DISC TEAM INEOS GRENADIERS

Nowy

30 490 zł

PINARELLO DOGMA F DISC - frameset w malowaniu TEAM INEOS GRENADIERS, cena bez zintegrowanego kokpitu MOST

 

Aerodynamika, waga, geometria, grubość i profil rur, dobór karbonu, wszystkie te czynniki odgrywają rolę w idealnym rowerze. Odnalezienie właściwej równowagi jest sztuką i jest to sztuka, której opanowaniu PINARELLO zawsze poświęcało się. Nowy DOGMA F jest najczystszym jak dotąd wyrazem tego poświęcenia, połączeniem całego doświadczenia, smaku, instynktu i umiejętności.

 

To rower, który jest idealny dla każdego typu jeźdźca i każdego terenu. Roweru, który potrafi podjeżdżać i zjeżdżać z równym sprytem, atakować każdy zakręt i sprawić, by każdy wat liczył się na prostej końcowej. DOGMA F zaprojektowano właśnie do tego, bez względu na okoliczności.

 

SZTUKA BALANSU

Siedem z ostatnich 11 Tour de France zostało wygranych na DOGMA, a najnowsza generacja jest teraz gotowa, aby kontynuować to dziedzictwo sukcesów. To kulminacja wszystkich naszych umiejętności i doświadczenia, arcydzieło inżynierii, które oferuje postęp w zakresie prowadzenia, komfortu i aerodynamiki, a wszystko to w pakiecie, który może wspinać się, schodzić i sprintować z równym polotem. Niezależnie od tego, co czeka Cię na drodze, DOGMA F jest zawsze właściwym rowerem.

 

CARBONT1100 1K

Włókno węglowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i wysokim module sprężystości z opatentowaną technologią Nanoalloy dla ekstremalnych osiągów.

 

FLATBACKPROFILE

Ścięty profil zapewniający przewagę aerodynamiczną, zgodny z przepisami UCI 3:1. Doskonałe osiągi aerodynamiczne i niski boczny opór powietrza

 

TICR

Najnowocześniejsze wewnętrzne prowadzenie kabli w całej branży rowerowej. System pozwala zarówno na instalację bezprzewodowych lub elektromechanicznych zestawów grupowych, jak i całkowicie ukrywa kable w kierownicy / mostku lub zintegrowanej kierownicy, zapewniając lepszą aerodynamikę i ochronę kabli.

 

Dostępne rozmiary
rozmiar producenta 50cm
Rama
TorayCa T1100 1K Dream Carbon with Nanoalloy technology, TiCR™ cable routing, Italian BB, UCI approved
Widelec
F Onda Fork with ForkFlap™, 1.5' upper and lower steerer, Ultra Light Headset bearings
Kierownica
Most Talon Ultra Fast ( opcja )
Mostek
Most Talon Ultra Fast ( opcja )
Sztyca
Pinarello Aero seatpost with 3D printed titanium top seatclamp and bolts
Stan nowy
Materiał carbon

22 innych produktów w tej samej kategorii: