You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CIPOLLINI RB1K AD.ONE

Nowy

27 990 zł

CIPOLLINI RB1K AD.ONE FRAMESET

 

Rama w indywidulanym malowaniu AD.ONE MYCIPOLLINI - RED GRAPHITE/CARBON/SHINY

 

Velo7 jest oficjalnym dealerem CIPOLLINI w Polsce. W naszej ofercie jest pełna oferta włoskiego producenta. W celu uzyskania informacji na temat dostępności wybranych rozmiarów i kolorów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Prędkość „Super Mario” Cipolliniego na rowerze przez dziesięciolecia była bezkonkurencyjna. Zuchwały, kolorowy i całkowicie dominujący „Cipo” był mistrzem świata, który szczycił się ponad 50 zwycięstwami etapowymi w Giro d'Italia i Tour de France. Cipollini RB1K AD.ONE to jeszcze bardziej zaawansowana wersja projektu THE ONE, gotowa do poprawienia wszelkich rekordów.

 

Rowery Cipollini to prawdziwie włoskie dzieła sztuki. Skonstruowany w Weronie, zaprojektowany w Mediolanie, formowanie ram w Wenecji, malowane w Pizie. Włoskie podejście do produkcji jest widoczne w RB1K, tak jak w każdym włoskim supersamochodzie. Rzemieślniczy warsztat, wspierany przez najlepszy zespół technologiczny. Rowery Cipollini wykorzystują tych samych rzemieślników, którzy produkują komponenty dla renomowanych marek wyścigowych, takich jak Ducati i McLaren.

 

Większość rowerów uważanych za monocoque składa się z dwóch lub trzech części, zanim zostaną sklejone razem. RB1K AD.ONE jest złożony w jednej formie, od tylnego haka do główki ramy, co całkowicie różni go od wszystkich dostępnych na rynku. Brak połączeń klejonych, żadnych zakłóceń w formie roweru. Rezultatem jest pojedyncza zunifikowana rama, która jest sztywniejsza, lżejsza i porusza się dokładnie tam, gdzie ją nakierujesz.

 

Aerodynamika RB1K AD.ONE jest zbliżona do NKTT przy lekkości prowadzenia szosowej wyścigówki.
Rama została zaprojektowana w taki sposób, że gwarantuje jednakową sztywność i pewność prowadzenia w każdym z sześciu rozmiarów. Tytanowe osie jeszcze dla maksymalnej sztywności.
Dla chcących w stopniu maksymalnym doświadczyć nieskazitelnej aerodynamiki AD.ONE posiada możliwość zastosowania napędu 1X.

 

Dostępne rozmiary
M - 54cm
Waga
Rama 970 g + widelec 360g
Rama
T1000 high modulus, monocoque frame, 1K finish.
Widelec
T1000 high modulus, monocoque frame, 1K finish.
Sztyca
Cipollini RB1K carbon

 

Stan nowy
Materiał carbon

18 innych produktów w tej samej kategorii: