You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BIANCHI OLTRE XR4

Nowy

15 990 zł

Frameset BIANCHI OLTRE XR4 - rama, widelec, stery, sztyca 

 

Velo7 jest oficjalnym dealerem Bianchi w Polsce. W naszej ofercie jest pełna oferta włoskiego producenta. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat produktów oraz ich dostępności zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

 

Przy tworzeniu Oltre XR4 projektanci Bianchi postawili sobie za cel stworzenie najlepszego produktu w dziedzinie aerodynamiki. Przez technologie zaczerpnięte z samochodów Formuły1 oraz lotnictwa udało się osiągnąć najbardziej wydajną ramę od czasu XR2. Dzięki agresywnej i ekstremalnie aerodynamicznej geometrii oraz wyjątkowej technologii absorbującej wibracje COUNTERVAIL® nowy Oltre XR4 jest jeszcze szybszy. Ta nowoczesna wyścigówka została zaprojektowana i przetestowana przez Bianchi World Tour Team „Lotto NL-Jumbo“. Profesjonalni kolarze jak Dylan Groenewegen i Sep Vanmarcke oraz cały holenderski zespól „Lotto NL-Jumbo“ osiągnęli z Oltre XR4 wiele sukcesów w największych wyścigach Pro Tour.

 

Dostępne rozmiary
55cm
Waga
980g
Rama
Oltre XR.4 Carbon w/Countervail, komparybilny z mechanicznymi i elektronicznymi systemami, stery FSA Orbit C-33 1.1/8">1.1/4", direct mount, BB PressFit 86,5x41mm
Widelec
Bianchi Full Carbon Aero, 1.1/8>1.1/4", direct mount
Sztyca
Oltre Full Carbon Aero
Stan nowy
Materiał carbon
Rozmiar 55cm

18 innych produktów w tej samej kategorii: