You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CIPOLLINI RB1K AD.ONE - ANTHRACITE

Nowy

CIPOLLINI RB1K AD.ONE

 

Prędkość „Super Mario” Cipolliniego na rowerze przez dziesięciolecia była bezkonkurencyjna. Zuchwały, kolorowy i całkowicie dominujący „Cipo” był mistrzem świata, który szczycił się ponad 50 zwycięstwami etapowymi w Giro d'Italia i Tour de France. Cipollini RB1K AD.ONE to jeszcze bardziej zaawansowana wersja projektu THE ONE, gotowa do poprawienia wszelkich rekordów.

 

Rowery Cipollini to prawdziwie włoskie dzieła sztuki. Skonstruowany w Weronie, zaprojektowany w Mediolanie, formowanie ram w Wenecji, malowane w Pizie. Włoskie podejście do produkcji jest widoczne w RB1K, tak jak w każdym włoskim supersamochodzie. Rzemieślniczy warsztat, wspierany przez najlepszy zespół technologiczny. Rowery Cipollini wykorzystują tych samych rzemieślników, którzy produkują komponenty dla renomowanych marek wyścigowych, takich jak Ducati i McLaren.

 

Większość rowerów uważanych za monocoque składa się z dwóch lub trzech części, zanim zostaną sklejone razem. RB1K AD.ONE jest złożony w jednej formie, od tylnego haka do główki ramy, co całkowicie różni go od wszystkich dostępnych na rynku. Brak połączeń klejonych, żadnych zakłóceń w formie roweru. Rezultatem jest pojedyncza zunifikowana rama, która jest sztywniejsza, lżejsza i porusza się dokładnie tam, gdzie ją nakierujesz.

 

Aerodynamika RB1K AD.ONE jest zbliżona do NKTT przy lekkości prowadzenia szosowej wyścigówki. Rama została zaprojektowana w taki sposób, że gwarantuje jednakową sztywność i pewność prowadzenia w każdym z sześciu rozmiarów. Tytanowe osie jeszcze dla maksymalnej sztywności. Dla chcących w stopniu maksymalnym doświadczyć nieskazitelnej aerodynamiki AD.ONE posiada możliwość zastosowania napędu 1X.

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 

- malowanie carbon/anthracite/red shiny - rozmiar "S"

 

- zintegrowany kokpit DEDA ALANERA

 

- napęd Campagnolo Super Record EPS 12s

 

- koła Campagnolo BORA WTO DISC 45

 

- wózek tylnej przerzutki Ceramicspeed

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: