You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ARGON 18 E-119 TRI+ by VELO7

Nowy

Znak „+” modelu Argon 18 E-119 + Tri odnosi się głównie do akcesoriów dołączonych do ramy. Podczas triathlonu musisz jeść, pić i wozić ze sobą różne rzeczy, a dołączone akcesoria nie tylko na to pozwalają, ale także zapewniają bycie bardzej aero.

 

E-119 to flagowa rama tri firmy Argon 18. Znacznie przewyższa poprzedni model z najwyższej półki czyli E-118 Next. Model E-119 tri powstał w myśl zasady, że rower nie może być po prostu aerodynamiczny przy wietrze czołowym, ale musi też pracować przy wszystkich kątach odchylenia bocznego. Musi być lekki bez uszczerbku dla sztywności. Musi łatwo trzymać prostą linię, ale też dobrze skręcać.

 

Dopasowanie to podstawa. Rama modelu E-119 jest zbudowana w taki sposób aby zapewnić maksymalną możliwość dopasowania. Umożliwia to szyna znajdująca się na sztycy, która pozwala na przesuwanie zacisku siodełka o +/- 28mm. Nieskończoną ilość regulacji daje również kokpit czasowy, za pomocą którego możemy tak dopasować pozycję aby była jak najbardziej aerodynamiczna.

 

Na aerodynamikę ramy wpływa również wewnętrzne prowadzenie linek oraz zintegrowane hamulce szczękowe. Frameset jest przystosowany do współpracy z okrągłymi lub owalnymi tarczami o wielkości od 34 zębów do 55. Maksymalna szerokość obręczy wynosi 28 mm, a maksymalna szerokość opony 25 mm. Argon 18 zaprojektował tylne haki jako pionowe, a nie poziome skierowane do tyłu. Hak przerzutki jest wykonany z kutego aluminium, aby zapewnić trwałość i aby można go było wymienić po zgięciu.

 

Przy realizacji tego projektu najważniejszym celem było stworzenie bardzo szybkiej maszyny o stosunkowo niskiej wadze. Udało się to nam między innymi dzięki zastosowaniu lekkiego zestawu kół pod szytki URSUS MIURA TS47 EVO. Całość dopełniona niezawodną grupą Ultegra Di2 wyszła w rewelacyjnej wadze 8,2 kg!

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 

- frameset ARGON 18 E-119 TRI+ w rozmiarze XS

 

- napęd Ultegra Di2

 

- koła URSUS MIURA TS47 EVO

 

Stan nowy
Materiał carbon
Osprzęt Shimano Di2
Typ opony szytka
Stożek 30mm - 50mm
Bębenek shimano/sram

30 innych produktów w tej samej kategorii: