You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

WILIER CENTO10 NDR DISC

Nowy

WILIER CENTO10 NDR DISC - 2021 BLUE / RED MATT & GLOSSY

 

Velo7 jest oficjalnym dealerem WILIER w Polsce. W naszej ofercie jest pełna oferta włoskiego producenta. W celu uzyskania informacji na temat dostępności wybranych rozmiarów i kolorów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Całkowicie nowy Cento10 NDR.

 

Wyścigowa rama i idealna równowaga między osiągami a komfortem. Cento10NDR pozwoli Ci spędzić długie godziny w siodle, dzięki specjalnie zaprojektowanej geometrii endurance i systemowi ACTIFLEX - nowe podejście Wiliera do pochłaniania tylnych wibracji generowanych przez wyboje na drodze.

ACTIFLEX jest sercem ramy Cento10NDR, zapewniając zupełnie nowe połączenie między sztycą a wspornikami siodełka.

 

Używając starannie zaprojektowanego aluminiowego łącznika i rozpraszacza z technopolimeru, możemy nadać tylnemu kołu kilka milimetrów skoku.

Sztywność skrętna aluminiowego łącznika pozostaje porównywalna z tradycyjnymi podporami siodełka z włókna węglowego monocoque, pomimo różnych połączeń.

 

Ta sztywność zapewnia wyścigową ramę, ale jednocześnie pozwala tylnemu kołu poruszać się w górę i w dół po wybojach spowodowanych niedoskonałościami nawierzchni drogi. Z ogniwem połączony jest rozpraszacz, który stabilizuje ruch kinematyczny tylnego trójkąta. Ten specjalny technopolimer ma niesamowite właściwości mechaniczne, wysoką odporność na warunki atmosferyczne i może pracować w temperaturach od -40 °C do +150 °C. Rozpraszacz będzie wykonany w trzech różnych kolorach dla różnych poziomów gęstości, co oznacza, że ​​ACTIFLEX może być idealnie dopasowany do wagi rowerzysty i/lub rodzaju terenu, który zwykle napotyka na swoim rowerze.

 

Wszystkie kable (elektroniczne i mechaniczne) biegną wewnątrz ramy. Dzięki nowemu mostkowi Stemma CARBON rower można zmontować lub konserwować bez konieczności zdejmowania kierownicy.

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 

- rama full carbon z systemem tłumiena drgań ACTIFLEX

 

- napęd SHIMANO DURA ACE Di2 9170

 

- karbonowe koła WILIER TRESTINA NDR38 KC DISC

 

Stan nowy
Materiał carbon
Rozmiar 55cm
Osprzęt Shimano Di2

30 innych produktów w tej samej kategorii: