You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

S-WORKS SHIV TT LIGHTWEIGHT

Używany

Z pięcioma złotymi krążkami z mistrzostw świata w jeździe indywidualnej na czas, siedmioma wygranymi czasówkami na Tour De France i niezliczoną liczbą miejsc na podium w innych wyścigach, S-Works Shiv TT jest jednym z najbardziej utytułowanych rowerów w historii.

 

Karbonowa rama S-Works FACT 11r wykonana z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych metod konstrukcyjnych zapewnia mniejsze opory powietrza oraz poprawia ogólną sztywność maszyny, a przy tym spełnia rygorystyczne wymagania UCI. Nowy układ włókien węglowych został opracowany z myślą o redukcji masy, a ponadwymiarowy suport ma za zadanie poprawić sztywność i przeniesienie mocy.

 

Absolutna petarda jeżeli chodzi o rowery TT / Tri - gotowa do ścigania i wygrywania. S-Works Shiv TT to górna półka jeżeli chodzi o rowery czasowe, a tutaj mamy równie topowy setup. Ten konkretny egzemplarz to rozmiar L (56cm) a jego waga to zaledwie 7,4 kg - co jest całkiem niesamowite biorąc pod uwagę że "kozy" ważą zazwyczaj w granicy 9-10kg

 

Na pokładzie mamy grupę Shimano Dura-Ace Di2 9150 i legendarne koła Lightweight. Tylny dysk to znany Autobahn a front to model Fernweg o stożku 80mm. Kokpit w tym modelu to Vision Trimax Carbon, który umożliwi nam ustawienie podkładek w każdej pozycji, nie mamy tutaj żadnych ograniczeń.

30 innych produktów w tej samej kategorii: