You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CERVELO P3X

Nowy


Ten rower jest dla Ciebie. P3X wykorzystuje lata doświadczenia z analizy triathlonistów na wszystkich poziomach i tego, czego potrzebujesz, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Rezultatem jest aerodynamiczny, wygodny bolid, który daje Ci wszelkie możliwe korzyści, gdy przekraczasz granice.

 

Jeszcze lżejszy. Stosując najnowocześniejsze techniki układania włókien carbonowych i zasady projektowania model P3X jest lżejszy od kultowego P5X, jednocześnie poprawiając jego sztywność. Sztywny, lekki rower wspina się lepiej i przyspiesza szybciej, oferując zauważalny wzrost wydajności i dynamiczną jazdę. Mówiąc prosto, jest szybki.

 

Komfort i kontrola. P3X sprawia, że ​​trening, podróże i wyścigi są bezstresowe. Precyzyjne regulacje dopasowania i pozycji kierownicy są łatwe do wykonania za pomocą klucza imbusowego. Wiele schowków pozwala na pewne pokonanie każdego dystansu. Standardowe komponenty ułatwiają konserwację i podróżowanie rowerem.

 

Zrównoważona wydajność. Kiedy spędzasz godziny na rowerze, komfort jest kluczem do Twoich osiągów. Rama P3X jest sztywna tam, gdzie jest potrzebna do zwiększenia wydajności pedałowania, a jednocześnie zapewnia płynną jazdę. Rezultat: czujesz się silny i wygodny na rowerze i przygotowany na dobry bieg.

30 innych produktów w tej samej kategorii: