You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SPECIALIZED DIVERGE CAMELEON

Nowy

Diverge - znaczy zbaczać, z popularnych tras, z oklepanych ścieżek...

 

Zabawa zaczyna się tam, gdzie kończy się droga. Z tym że na bezdroża i tak trzeba jakoś dotrzeć, stąd nic nie zastąpi roweru radzącego sobie równie dobrze na singletracku, na szutrach i na szosie. Sprawy nie załatwi ani uterenowiona szosówka, ani uszosowiony góral. Tu potrzeba specjalisty - takiego jak Diverge. Rower daje przede wszystkim niesamowitą radość z jazdy, a dzięki progresywnej amortyzacji Future Shock, szybkiej i stabilnej geometrii Open Road oraz dużym prześwitom na opony wyraźnie przesuwa granice dla sprzętów z szosową kierownicą.

 

Ten model Specialized Diverge składaliśmy pod zamówienie dla klienta. Wyróżnia go na pierwszy rzut oka ciekawe malowanie Cameleon gdzie w zależności od tego jak pada słońce dane elementy lakieru zmieniają kolor. Wyposażenie, złożone z komponentów Shimano Ultegra 8020, obejmuje manetki, hydrauliczne hamulce i korbę, oraz przerzutkę tylną z długim wózkiem, kasetę i łańcuch. Lekkie i aerodynamiczne koła na sztywną ośkę Roval C38 Disc z oponami Panaracer Gravelking SK 38mm są gwarancją szybkiej jazdy, a sztyca S-Works z elastomerem Zertz podtrzymuje ulubione siodełko naszych profesjonalnych kolarzy - S-Works Phenom.

 

A to co miał do powiedzenia sam użytkownik jest dla nas najlepszym dowodem na to że maszyna się sprawdza w boju: "Na szosie mega szybki, dzięki future shock przeszkody to już nie przeszkody, bunny hop wjeżdża aż miło! a rower mtb chyba już mi niepotrzebny :) Miód malina :)"

30 innych produktów w tej samej kategorii: