You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

WILIER 0 SL DISC ULTEGRA DI2

Nowy

25 990 zł

WILIER 0 SL DISC - ULTEGRA DI2 R8070 - 2021

 

Velo7 jest oficjalnym dealerem WILIER w Polsce. W naszej ofercie jest pełna oferta włoskiego producenta. W celu uzyskania informacji na temat dostępności wybranych rozmiarów i kolorów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Wilier 0 SL zbudowany został na bazie modelui SLR, roweru używanego przez profesjonalnych kolarzy Astana Pro Team i Total Direct Energie. Konstrukcja jest identyczna jak w Wilier 0 SLR, ale ma własną grafikę.

 

Wszystkie kable (elektroniczne i mechaniczne) biegną wewnątrz ramy. Dzięki nowemu mostkowi Stemma SL rower można zmontować lub konserwować bez konieczności zdejmowania kierownicy.

 

Przenoszenie mocy na tylne koło nie może podlegać rozproszeniom powodującym utratę skuteczności pedałowania. Aby sprostać temu zapotrzebowaniu powstał asymetryczny tylny trójkąt z oparciem pod nieco ostrzejszym kątem. Zapobiega to bocznym oscylacjom spowodowanym siłą wywieraną przez rowerzystę na łańcuch, zmieniając w ten sposób asymetrię w rozwiązanie.

 

Sześć rozmiarów, jedno uczucie. Sekcje rur o różnych rozmiarach zostały zaprojektowane tak, aby zachować stałą sztywność, jakość obsługi i wygodę dla każdego rozmiaru ramy. Główne rury zostały stworzone tak, aby dla każdego rozmiaru roweru zachować najważniejsze parametry takie, jak sztywność skrętną i stabilność ramy.

 

Rozmiar
56 cm (rozmiary producenta L)
Waga
8000g
Rama
WILIER 0 SL - CARBON MONOCOQUE NH-MOD
Widelec
WILIER 0 SL - CARBON MONOCOQUE NH-MOD
Koła
SHIMANO RS171
Korba
SHIMANO ULTEGRA FC-R8000 50-34T 172.5mm
Przerzutka tył
SHIMANO ULTEGRA DI2 RD-R8050-SS
Przerzutka przód
SHIMANO ULTEGRA DI2 FD-R8050
Kaseta
SHIMANO ULTEGRA CS-R8000 11-28T
Klamkomanetki
SHIMANO ULTEGRA DI2 ST-R8070
Hamulce
SHIMANO ULTEGRA BR-R8070
Kierownica
BARRA SL 430mm
Mostek
STEMMA SL 110mm
Sztyca
ZERO SLR CARBON WILIER CUSTOM MADE -15 MM / 0 MM SEATBACK
Siodło
SELLE ITALIA X3
Opony
VITTORIA RUBINO Graphene 2.0 700x28

 

Spersonalizuj swój rower WILIER Złóż zamówienie wybierając http://infinitamente.wilier.com/, a następnie prześlij nam swój własny projekt!

Stan nowy
Materiał carbon
Osprzęt Shimano Di2

30 innych produktów w tej samej kategorii: