You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CAMPAGNOLO BORA ULTRA WTO 45 DB

Nowy

14 490 zł

Karbonowe koła CAMPAGNOLO BORA ULTRA WTO 45 DB

 

Campagnolo Bora Ultra WTO 45 to idealna równowaga między szybkością, zwinnością i stabilnością, dzięki czemu są najlepszym wyborem dla wszechstronnych kolarzy. Konstrukcja obręczy uwzględnia rzeczywiste warunki jazdy, a nie tylko te stworzone w tunelu aerodynamicznym, a wynikiem jest najbardziej efektywny dostępny kształt obręczy zmniejszający opór.

 

Zestaw Bora Ultra WTO 45 ma cieńsze szprychy Aero Elliptical i ukryte nyple, które pomagają przecinać powietrze. Pięknie uformowany karbonowy korpus piasty Campagnolo jest bezpiecznie połączony z lekkim aluminiowym kołnierzem piasty, a zintegrowane promieniowe gniazda szprych zapewniają idealne wyrównanie. Wyjątkowo oszałamiające wykończenie C-LUX i nowa, subtelna grafika Bora Ultra zapewniają, że nowe koła będą pasować do stylu jazdy.

 

Ceramiczne łożyska Campagnolo CULT obracają się bez wysiłku zarówno w przednim, aerodynamicznym karbonowym korpusie, jak i w tylnej aluminiowej obudowie piast tarcz. Tylny system grzechotki o ponadwymiarowych 36 zębach może być napędzany przez korpusy piasty N3W, XDR lub HG.

 

Obręcze 2-Way Fit są gotowe do użytku bezdętkowego bez taśmy do obręczy. Zaprojektowane do opon o szerokości od 23 mm, są aerodynamicznie zoptymalizowane pod kątem opon 25 mm do 28 mm. Max szerokość opony jaką można zastosować to 45mm. Zestaw waży tylko 1410g.

 

SPECYFIKACJA:

 

- wysokość obręczy: 45mm

 

- Szprychy: 24 Aero Eliptical, proste, podwójnie cieniowane

 

- Wzór szprych G3

 

- Nyple aluminiowe Aero Mo-Mag, samoblokujące, wewnętrzne

 

- Typ piasty: Bora Ultra, karbonowy korpus

 

- Typ piasty tylnej: korpus aluminiowy, piasta z grzechotką 36 zębów

 

- Szerokość piasty: 100-142mm

 

- Typ osi: 12mm aluminiowa oś sztywna

 

- Łożyska: ceramiczne CULT, kielichowe i stożkowe

 

- Interfejs hamulca: tarcza AFS

 

- bębenek pod Campagnolo 11/12s

 

- waga: 1425g

 

Stan nowy
Materiał carbon
Typ opony oponka
Stożek 30mm - 50mm

30 innych produktów w tej samej kategorii: