You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ASSOS UMA GT SUMMER SS JERSEY C2 – SHIFTER

Nowy

579 zł

DAMSKA KOSZULKA ASSOS UMA GT SUMMER SS JERSEY C2 – SHIFTER

 

Druga generacja damskiej koszulki UMA GT sprawdzonej przez kolarki, tył z wygodniejszym rękawem o dopasowanym kroju, i grafiką z limitowanej edycji.

 

Klasyczny, dopasowany krój z całkowicie odnowioną konstrukcją rękawów o dopasowanym kroju, Koszulka wykonana z tego samego elastycznego, ultramiękkiego materiału, co w koszulkach wyścigowych. Ta konstrukcja bez szwów zapewnia możliwie płynne przejście między materiałem a ramionami, z zachowaniem trzymania na miejscu, gdy są rozciągnięte na prętach. Tkanina ciała jest również nowa, nasza dzianina BIG DUAL Tex, która jest wysoce oddychająca, superlekka i szybciej schnie. Detale wykończeniowe obejmują pełnowymiarowy zamek błyskawiczny typu camlock i potrójne kieszenie na plecach, z których ta ostatnia zapewnia bezpieczeństwo ładunku dzięki wbudowanym tekstylnym pokrywom.

 

BIG DUAL Tex: Szybkoschnąca dzianina typu interlock o okrągłym splocie z doskonałym zarządzaniem wilgocią i oddychalnością, tworząca przedni i tylny panel. Jest odporny na zdzieranie, bardzo rozciągliwy mechanicznie i ma wbudowany UPF 50+

 

Push Pull: Rękawy są wykonane z opracowanej przez ASSOS dzianiny Push Pull z wysoką ochroną UV (UPF 50+). Ta cienka dzianina z bi-stretchu o wysokiej oddychalności jest szybkoschnąca i bardzo wygodna.

 

Krój rękawów bez tradycyjnego szwu na ramionach, sięgający do szyi, aby zapewnić większy zakres ruchu.

 

Potrójne kieszenie z tekstylnymi pokrywami, optymalnie rozmieszczonymi w celu ułatwienia dostępu; gwarantowane bezpieczeństwo i stabilność.

 

Zamek błyskawiczny na całej długości: regulacja temperatury dzięki lekkiemu suwakowi na całej długości z zamkiem typu camlock.

 

Dopasowany do ciała krój wyczynowy, który jest nieco mniej agresywny niż nasz racingFit - najlepszy z obu światów, w którym łączy się prędkość i komfort.

 

Skład: 70% PL 14% EA 16% PA

Stan nowy

30 innych produktów w tej samej kategorii: