You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ASSOS UMA GT SUMMER SS JERSEY C2 – VOGANSKI

Nowy

579 zł

KOSZULKA DAMSKA UMA GT SUMMER SS JERSEY C2 – VOGANSKI

 

Koszulka w limitowanej edycji - na ciepłe dni, z wygodniejszymi rękawami, z lżejszego materiału i z grafiką Voganski

 

UMA SS drugiej generacji, Voganski wyróżnia się wygodnymi rękawami , klasycznym, regularnym krojem i odważnymi kolorami „psychedelic-lava” inspirowanymi okładkami LP od połowy do późnej nocy ” 60s. Koszulka posiada klasyczny krój i jest wykonana z tej elastycznej, ultramiękkiej tkaniny, której używamy w naszych koszulkach wyścigowych. Ta konstrukcja bez szwów zapewnia możliwie płynne przejście między materiałem a ramionami, z zachowaniem trzymania na miejscu. Dzianina BIG DUAL Tex, która jest wysoce oddychająca, superlekka i szybko schnie . Detale wykończeniowe obejmują pełnowymiarowy zamek błyskawiczny typu camlock i nasze sprawdzone potrójne kieszenie na plecach , z których ta ostatnia zapewnia bezpieczeństwo ładunku dzięki wbudowanym tekstylnym pokrywom.

 

BIG DUAL Tex: Szybkoschnąca dzianina typu interlock o okrągłym splocie z doskonałym zarządzaniem wilgocią i oddychalnością, tworząca przedni i tylny panel. Jest odporny na zdzieranie, bardzo rozciągliwy mechanicznie i ma wbudowany UPF 50+.

 

- Rękawy są wykonane z opracowanej przez ASSOS dzianiny osnowowej Push Pull z wysoką ochroną UV (UPF 50+). Ta cienka dzianina z bi-stretchu o wysokiej oddychalności jest szybkoschnąca i bardzo wygodna.

 

- Krój rękawów bez tradycyjnego szwu na ramionach, sięgający do szyi, aby zapewnić większy zakres ruchu.

- Konstrukcja zapewniająca możliwie płynne przejście między materiałem a skórą. Większy komfort i precyzyjne trzymanie przy mniejszym nacisku.

- Potrójne kieszenie z tekstylnymi pokrywami, optymalnie rozmieszczonymi, aby zapewnić łatwy dostęp; gwarantowane bezpieczeństwo i stabilność.

- Regulacja temperatury dzięki lekkiemu suwakowi na całej długości z zamkiem typu camlock.

- Dopasowany do ciała krój wyczynowy, który jest nieco mniej agresywny niż nasz racingFit - najlepszy z obu światów, w którym łączy się prędkość i komfort.

- Skład: 70% PL 14% EA 16% PA

Stan nowy

30 innych produktów w tej samej kategorii: