You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ASSOS UMA GT SS EVO

Nowy

450 zł

Damska koszulka kolarska ASSOS UMA GT SS EVO - kolor celeste

 

Koszulka na każdą przejażdżkę z ultramiękkim, oddychającym materiałem, gładkim krojem i charakterystycznymi detalami ASSOS.

 

Nieustannie udoskonalana za pomocą lżejszych, bardziej oddychających tkanin i lepszych dopasowań na rowerze, co ostatecznie prowadzi do większego ogólnego komfortu. Panele odwzorowujące ciało są zgodne ze sprawdzonym wzorem RegularFit, uzupełnionym lekkim, szybkoschnącym materiałem Type.112, który doskonale odprowadza wilgoć z dala od skóry. Panele boczne skonsturuowane przy użyciu technologii Simesh, aby przyciągać chłodne powietrze i utrzymywać je w obiegu podczas obracania się.

 

Type.112 Dual Tex: Szybkoschnąca tkanina z podwójnej przędzy o otwartej strukturze i technologii zarządzania wilgocią zapewniającej oddychalność. Wbudowana ochrona przeciwsłoneczna UPF 35 i kontrola zapachu.

 

Simesh: ta opatentowana tkanina, umieszczona na panelach bocznych, zapewnia doskonałą oddychalność, elastyczność i zawiera wbudowaną ochronę przeciwsłoneczną UPF 35.

 

Potrójne kieszenie na plecach: projekt przechowywania z trzema kieszeniami z tekstylnymi pokrywami, optymalnie rozmieszczonymi, aby zapewnić łatwy dostęp; gwarantowane bezpieczeństwo i stabilność.

 

Konstrukcja kołnierza: Minimalne szwy dla idealnego dopasowania i komfortu bez tarcia.

 

Raglanowy krój: krój rękawów bez tradycyjnego szwu na ramionach, sięgający do szyi, aby zapewnić większy zakres ruchu.

 

Zamek błyskawiczny na całej długości: regulacja temperatury dzięki lekkiemu suwakowi na całej długości z zamkiem typu camlock.

 

Odblaskowe akcenty: umieszczone po bokach zewnętrznych kieszeni dla dodatkowej widoczności.

 

regularFit: Zoptymalizowany pod kątem całkowitego komfortu w pozycji do jazdy, z bardziej zrelaksowanym krojem.

 

Skład: 78% PL 13% PA 9% EA

 

Stan nowy

11 innych produktów w tej samej kategorii: