You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SRM ORIGIN CARBON PM9

Nowy

8 990 zł

Mechanizm korbowy z pomiarem mocy SRM Origin Carbon PM9

 

SRM Origin Road Aluminium jest najnowszym członkiem rodziny Origin. Dzięki niższej cenie w porównaniu do karbonowych braci mamy możliwość jazdy z najlepszym pomiarem mocy dostępnym na rynku przy niższych nakładach finansowych.

 

SRM Origin PowerMeter - modułowa konstrukcja oferująca nieograniczoną kompatybilność z wymiennymi zębatkami, osiami i długością ramion korby, pasującymi do każdego roweru szosowego.

 

Nowy PowerMeter 9 generacji wykorzystuje naszą sprawdzoną formułę i aktualizuje ją o nowoczesne funkcje. Rezultatem jest pomiar, który jest łatwiejszy w użyciu, jeszcze dokładniejszy, trwalszy i ma lepszą łączność.

 

Dzięki połączeniu pomiaru kąta i momentu obrotowego, PM9 jest teraz w stanie mierzyć z większą dokładnością w sytuacjach bardzo niskiej kadencji, a owalne tarcze nie mają już wpływu na rejestrowane dane. Zintegrowany czujnik temperatury pozwala na maksymalną dokładność w zmieniających się warunkach. Użytkownicy mogą teraz wyświetlać balans L&R, a także połączoną płynność obrotów.

 

PowerMeter 9 zawiera wiele ulepszeń użyteczności. Pierwszym z nich jest tryb kadencji bez magnesu, który umożliwia korzystanie z miernika PowerMeter bez magnesu kadencji. PowerMeter 9 może być używany z ANT + i Bluetooth LE. Łączy się z prawie każdą jednostką główną i jest dostarczany z aplikacją mobilną. Aplikacja zapewnia dostęp do aktualnych danych dotyczących momentu obrotowego, informacji o stanie baterii, aktualizacji oprogramowania układowego i wielu innych.

 

Poszczególne elementy można skonfigurować zgodnie z własnymi potrzebami. Jeśli z czasem zmienią się Twoje preferencje, czy też rower, możesz je łatwo zmienić lub zaktualizować.

 

  • BCD: 110/4 śruby
  • Q-Factor:: 145,5 mm
  • Czas pracy po jednym cyklu ładowania: około 100h
  • Technologia bezprzewodowa: ANT+
  • Dokładność: ± 1%
  • Dostępne długości ramion: 160, 165, 170, 172,5, 175 mm
  • Dostępne zębatki: 50/34, 52/36, 53/39
  • Dostępne osie aluminiowe : BB30, SRAM DUB
  • Dostępne osie 24mm za dopłatą: stalowa 490zł, tytanowa 1290zł

 

Prosimy o kontakt z naszym sklepem przed zakupem w celu sprawdzenia dostępności - czas dostawy około 7 dni roboczych. 

Stan nowy
Materiał aluminium

8 innych produktów w tej samej kategorii: