You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PINARELLO GREVIL F7 - STONE GREEN

Nowy

24 990 zł

PINARELLO GREVIL F7 - SHIMANO GRX 820 12s - STONE GREEN

 

WSZĘDZIE PEŁNY GAZ

Jeśli chcesz wygrać wyścig Gravel, to jest rower dla Ciebie. To terenowa DOGMA. Wszechstronny GREVIL F jest gotowy na wszystko. Może pomieścić dowolną kombinację kół lub opon, dostosowując się do wszystkich Twoich potrzeb, dając swobodę przekraczania granic i konkurowania z samym sobą. Nawet w terenie liczy się aerodynamika. Każdy zaoszczędzony wat przybliża Cię do zwycięstwa, dlatego projekt GREVIL F kładzie duży nacisk na aerodynamikę i sztywność. Jeśli chcesz triumfować w każdym terenie, to jest rower dla Ciebie. To terenowy DOGMA.

 

AERO GRAVEL?

Aerodynamika zawsze się liczy. Wyścigi szutrowe często przekraczają 200 km, przy prędkościach dochodzących do 70 km/h, każdy zaoszczędzony wat przybliża nas trochę do zwycięstwa.

 

FORKFLAP

Nakrywa widelca: Stabilizuje przepływ powietrza z przodu i znacznie poprawia współczynnik penetracji aerodynamicznej.

 

TICR

Pełna integracja wszystkich linek zapewnia poprawę aerodynamiki i ułatwia zamontowanie toreb.

 

GRAVELGEOMETRY

Zróżnicowana geometria i nachylenie zapewniają tę samą trasę i taką samą kontrolę we wszystkich rozmiarach ram. Reach i stack: w porównaniu do tradycyjnego roweru szosowego, GREVIL F ma krótszy reach i wyższy stack, aby stworzyć wydłużoną pozycję, oferując większy komfort i lepsze prowadzenie Zwiększony kąt rury podsiodłowej pozwala na większy prześwit nad kołami Zmodyfikowany kąt widelca i nachylenie zapewnia lepszą sterowność i komfort jazdy - Chainstay: o wymiarach 422-425 mm. Zapewnia to najlepszy kompromis między responsywnością a komfortem. Kompatybilny z kołami 700c lub 650b.

 

PODWÓJNE RAMIONA - TWIN ARMS

Maksymalne przenoszenie energii i pochłanianie drgań Prawy wspornik tylnego trójkąta jest obrócony w dół, podobnie jak prawy wspornik siodełka, aby oba tylne trójkąty były symetryczne i jednorodnie reagowały na naciśnięcia pedału. Różne punkty mocowania wsporników siodełka pozwalają rurze podsiodłowej na bardziej równomierne pochłanianie uderzeń pochodzących z tylnego koła.

 

WŁÓKNO WĘGLOWE T700

W GREVIL F zastosowano włókno węglowe T700 firmy Toray, najlepszego producenta włókien węglowych na świecie. Łączymy idealną mieszankę różnych rodzajów włókien HM (wysokomodułowych) i HT (wysokiej wytrzymałości), aby osiągnąć najwyższą równowagę między sztywnością a pochłanianiem drgań.

 

Dostępne rozmiary
55 cm
Waga
8600 g
Rama
TorayCa T700 UD, TiCR™ cable routing, Italian BB
Widelec
Grevil Onda Fork with ForkFlap™, Tapered Head Tube
Koła
FULCRUM RAPID RED
Korba
SHIMANO GRX 820 12s
Przerzutka tył
SHIMANO GRX 820 12s 
Przerzutka przód
1x
Kaseta
SHIMANO GRX 820 12s
Klamkomanetki
SHIMANO GRX 820 12s 
Hamulce
SHIMANO GRX 820
Kierownica
Jaguar GR Alu TiCR
Mostek
Tiger Alu Aero TiCR 100mm
Sztyca
Pinarello Aero Seatpost
Siodło
Most Lynx Aircross FEC Alloy Large 145mm
Opony
Pirelli CINTURATO™ GRAVEL H  42-622
Stan nowy
Materiał carbon
Osprzęt Shimano Di2
Typ opony oponka
Bębenek shimano/sram
Biegi 12s

16 innych produktów w tej samej kategorii: