You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

FULCRUM SPEED 360T

Używany

7 999 zł

Dysk FULCRUM SPEED 360T - produkt demo, pełna gwarancja producenta, w komplecie zacisk, pokrowiec na koło.

 

Niezależnie od tego, czy pedałujesz przez całą dobę, czy ścigasz się z innymi sportowcami w rowerowej części triatlonu, każda sekunda liczy się i oszczędności mają ogromne znaczenie. Solidne przygotowanie i wspaniała kondycja to tylko dwa składniki sukcesu, kiedy nadejdzie dzień wyścigu. Korzyść techniczna odgrywa również kluczową rolę i jak najbardziej przekłada się na efekty, a właściwy sprzęt często może zrobić różnicę pomiędzy byciem na podium, lub nie. DYSK SPEED 360T stanowi taką przewagę technologiczną dzięki niezwykle lekkiej budowie, efektywnej i innowacyjnej aerodynice, małym oporom toczenia i zadziwiającej reaktywności. Nie ma wątpliwości, dlaczego profesjonalni sportowcy szukają tych kół do najważniejszych wyścigów.

 

Technologie:

 

  • Cult ™ - Ceramic Ultimate Level Technology ™
  • Balans dynamiczny RDB ™
  • F.I.C. - Fulcrum - 100% HANDMADE
  • Możliwość śledzenia w razie wadliwej partii
  • Waga 865 g

 

Pełny moduł dysku i obręczy z włókna węglowego pod szytkę:

 

Pełny dysk węglowy w specjalnie rozwiniętej formie. Ekstremalna nowa konstrukcja zmniejsza profil zarówno po stronie napędu, jak i bez napędu, co zapewnia jeszcze bardziej szczuplejszy i bardziej aerodynamiczny wygląd. Ekskluzywny system dociskowy do obręczy rowerów czasowych w niepomalowanym włóknie węglowym zapewnia wyjątkowo ograniczoną gramaturę i gładką powierzchnię pozbawioną wad.

 

Powierzchnia hamująca:

 

Nowo wyprodukowane felgi z pełnym rantem węglowym wykorzystują powierzchnię hamowania carbonu w celu zwiększenia skuteczności hamowania, a także do oszczędności wagi dysku.

 

Piasty:

 

Łożyska ceramiczne CULT ™, maksymalne osiągi pod względem gładkości i minimalizacji oporów toczenia, dzięki zastosowaniu specjalnych łożysk samosmarujących. Technologia stożkowa i kubełkowa z absolutną wydajnością: łatwa regulacja kuli / łożyska - zmniejsza możliwą kulę / łożysko - precyzyjne działanie - zachowuje wydajność co w efekcie daje oszczędność w czasie. Oś aluminiowa redukuje całkowitą wagę dysku.

 

Stan używany

2 innych produktów w tej samej kategorii: