You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ASSOS DYORA RS BIB SHORTS S9

Nowy

899 zł

SPODENKI KOLARSKIE DAMSKIE ASSOS DYORA RS BIB SHORTS S9 blackSeries

 

Spodenki DYORA RS BIB S9 wyznaczją przyszłość komfortu.

 

Zastosowany A-Lock Engineering czyli najnowszy system usztywniający składa się z zastrzeżonych tekstyliów i technologii współpracujących w celu stabilizacji spodenek i zabezpieczenia wkładki na miejscu.

 

Generacja S9 zawiera tylko dwa panele, z głównym panelem „motylkowym” całkowicie owijającym nogi i zbiegającym się z tyłu, tworząc naszą nową strukturę ergoBox. Ta konstrukcja skutecznie oprawia wkładkę na miejscu i zapewnia wyjątkowo wygodne owinięcie nóg przy użyciu naszej tkaniny Type.441, opracowanej specjalnie z myślą o kompresyjnym trzymaniu.

 

Do tego RollBar, który naśladuje stabilizator samochodu wyścigowego, używając pasków na szelkach, aby ustabilizować wkładkę podczas przenoszenia ciężaru z lewej strony na prawą podczas pokonywania zakrętów. Każdy pasek jest wszyty w szew bezpośrednio nad wkładką, dzięki czemu jest przez cały czas wstępnie napięty.

 

Paski na szelkach w części tylnej wykonane z jednego kawałka elastycznego materiału - złożonego na siebie - tworząc ramkę w kształcie litery A . Zapewnia to ograniczoną rozciągliwość w pionie, co znacząco zwiększa stabilność.

Natomiast z przodu paski są wykonane materiału o antybakteryjnym splocie węglowym, który odprowadza wilgoć i leży płasko.

 

W najnowżych spodenkach Assos DYORA RS S9 zostosowano pojedyńczy panel Equipe Evo oraz piankę super Air microShock z wkładem 3D, dodano również najnowszy system chłodzenia kraterCooler.

Wkładkę zamocowano z tyłu za pomocą opatentowanego stabilizatora poziomego a wszystko po to aby uzyskać charakterystyczny dla ASSOS, komfort i stabilizacje

 

KLUCZOWE CECHY

 

-A-Lock Engineering: system S9 racingFit składa się z najnowszych materiałów w celu stabilizacji spodenek i zabezpieczenia wkładki na miejscu.

 

-Główny panel tekstylny całkowicie owija dolną część pleców i nogi, łącząc się z tyłu. Mniejsza liczba szwów zapewnia bardziej jednolite trzymanie, mniejszą wagę i większy komfort.

 

-Metariał Typ 441 to opatentowana dzianina opracowana specjalnie z myślą o kompresyjnym trzymaniu i komforcie. 200g / m2, UPF 50+, odprowadzanie wilgoci (idroFil fastDry), iceColor, odorControl

 

-Konstrukcja z kwadratowym wzorem, która skutecznie otacza wkładkę z tyłu, otaczając ją dla dodatkowej stabilności.

 

-Carbon Xbib: Pojedyncza część elastycznego materiału - złożona na siebie - tworząca wspierającą ramę w kształcie litery A, która zapewnia ograniczone pionowe rozciągnięcie z tyłu. Powyżej złącza „X” zastosowano bardziej elastyczny materiał, zawierający antybakteryjny splot węglowy, który odprowadza wilgoć i układa się płasko z przodu.

 

-ZeroWaist: surowo cięta, wzmocniona taśmą krawędź zapewniająca możliwie płynne przejście między korpusem a panelem z tkaniny. Większy komfort przy mniejszym nacisku.

 

-Ultralight Leg Grippers: Lekka silikonowa obróbka wpleciona w opaski na nogi, która zmniejsza objętość materiału i zabezpiecza spodenki na miejscu bez nadmiernego nacisku.

 

-30% redukcja szwów: bardziej płaskie szwy, z mniejszą ogólną liczbą, przekłada się na większy komfort i niższą wagę całkowitą (180g).

 

-Mod.Dep S9 Bazalt: Antybakteryjna warstwa wierzchnia z mikrofibry w kolorze bazaltowym 3D.

 

-Pianka superAir microShock: lekka pianka o otwartych komórkach z kompozycją absorbującą wstrząsy, która powraca do swojej pierwotnej pozycji, wypełniając lukę za każdym razem, gdy pozycja pedałowania zmieniana jest w siodełku w wyniku przesunięcia ciężaru.

 

-KraterCooler: System małych otworów z przodu wkładki, który zwiększa przepływ powietrza, dzięki czemu wrażliwe obszary są chłodniejsze.

 

-Skład: 80% PA 20% EA

 

Stan nowy

30 innych produktów w tej samej kategorii: