You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

FRAMESET COLNAGO V4RS DISC SDM4

Nowy

26 990 zł

FRAMESET COLNAGO V4Rs DISC UAE SDM4

V4Rs powstał by wygrywać

 

Aerodynamika

Osiągi V4R są takie same jak w przypadku szosy aero. W porównaniu z V3Rs, w rzeczywistej konfiguracji wyścigowej (testowanej w tunelu aerodynamicznym z kolarzem pedałującym z prędkością 50 km/h z 1 bidonem i jednym pustym koszykiem na bidon) zmierzyliśmy oszczędność aerodynamiczną na poziomie 3%, co odpowiada ok. 13,2 wata. Dzięki zaawansowanej konfiguracji aerodynamicznej (koła aerodynamiczne i aerodynamiczny uchwyt Colnago do obsługi komputerka) rower uzyskał oszczędność aerodynamiczną na poziomie 6% (oszczędność ok. 27,7 watów)

 

Nowy kokpit CC.01

Kokpit Colnago CC.01 ma powierzchnię oporu zmniejszoną nawet o 16% w porównaniu do kokpitów montowanych na V3Rs, a jednocześnie kształt został zaprojektowany jako profil pochodzący z NACA, aby mieć minimalny wpływ na przepływ powietrza , który jest laminarny i czysty podczas uderzania w komponenty. Ta ewolucja aerodynamiczna została przeprowadzona bez zmniejszania ogólnej sztywności kokpitu, która jest równie ważna jak aerodynamika podczas sprintu i przyspieszania.

 

Geometria

Jego kształt został zmieniony i doskonale zintegrowany z nowym lekkim widelcem (zaprojektowanym tak, aby umożliwić efektywny prześwit na opony do 32 mm) oraz z nowym kokpitem. Górne łożyska sterów są większe niż w modelu V3Rs, umożliwiając prowadzenie linek wewnątrz bez potrzeby stosowania adapterów kształcie litery D i poprawiając ogólną stabilność przodu, całkowity opór został doskonale zredukowany. 

 Rozmiar
rozmiar Colnago 450
Waga
798g
Rama
Colnago V4Rs Monocoque Carbon
Widelec
Colnago V4Rs Monocoque Carbon
Kierownica
CC.01
Mostek
CC.01
Sztyca
COLNAGO V4RS CARBON 
Stan nowy
Materiał carbon
Osprzęt Shimano Di2
Biegi 12s

30 innych produktów w tej samej kategorii: