You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BIANCHI SPECIALISSIMA DISC ULTEGRA Di2 12s

Nowy

38 500 zł

BIANCHI SPECIALISSIMA DISC ULTEGRA Di2 12s

 

Velo7 jest oficjalnym dealerem Bianchi w Polsce. W naszej ofercie jest pełna oferta włoskiego producenta. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat produktów oraz ich dostępności zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Całkowicie przeprojektowana z myślą o wszechstronności, Specialissima pomaga wspinać się pod górę i dominować na płaskich odcinkach. Rama z włókna węglowego jest bardzo lekka, zaledwie 750 g, więc żadna moc podczas wspinaczki nie jest marnowana. Specialissima jest również niezwykle sztywna, zapewniając doskonałe przeniesienie tej mocy na drogę.

 

Ogólny wygląd na pierwszy rzut oka może wydawać się klasyczny, ale nie daj się zwieść. Dzięki lepszym właściwością jezdnym i dynamice na podjazdach, potężnej sile hamowania i płynniejszym osiągom aerodynamicznym jest to bezkompromisowa maszyna wyścigowa, nosząca nazwę, która stała się ikoną. Nowa Specialissima Disc to prawdziwa uczta dla oczu. Postanowiliśmy również zmienić wygląd Specialissimy, wprowadzając czystsze, aerodynamiczne linie i świeże kolory. Celeste oczywiście pozostaje jako bazowe malowanie tego modelu dla osób oddanych naszemu dziedzictwu. Jako ciekawostka mamy również ultralekką, całkowicie czarną kolorystykę stworzoną specjalnie na WorldTour, z oszczędnością wagi 80g.

 

Nowy konfigurator kolorów Bianchi pozwala wybrać spośród różnych kombinacji i stworzyć własną wersję modelu Specialissima. Dla tych, którzy cenią sobie rzadkość i estetykę, Bianchi stworzył „Signature Collection”: pięć różnych kolorów ramy i grafiki, przygotowanych i wybranych przez kreatywnych projektantów Bianchi, aby zaoferować ekskluzywne dzieła sztuki. Wszystkie ramy są ręcznie malowane we Włoszech przez doświadczonych rzemieślników Bianchi, a elementy opalizujące i holograficzne sprawiają, że nowe naklejki Specialissima naprawdę trudno nie zauważyć.

 

Wszechstronna doskonałość Specialissima zajmuje czołowe miejsce w naszej wszechstronnej kategorii rowerów szosowych, oferując ten sam poziom wspinaczkowy, który znasz i kochasz, ale ze zwiększonymi osiągami aerodynamicznymi i poziomem sztywności rzadko spotykanym w tak lekkim rowerze. Rama z włókna węglowego waży zaledwie 750 g, a stosunek sztywności do masy jest tym, co naprawdę kochają zawodnicy WorldTour. System redukcji drgań Bianchi CV (CounterVail) wzmacnia wrażenia z jazdy, połykając niedoskonałości drogi i poprawiając kontrolę podczas zjazdu.

 

Do tych ulepszeń aerodynamicznych zastosowaliśmy innowacje opracowane na platformie aerodynamicznej Oltre, z lepszą integracją, ostrzejszymi liniami i rurami w kształcie aero. Szczegóły, które znacznie poprawiają Twoją jazdę.

 

Agresywna maszyna wyścigowa o niesamowitej mocy wspinaczkowej, Specialissima wykorzystuje moc lekkości.

 

Dostępne rozmiary
57 cm
Waga
7300 g
Rama
HM Carbon Fiber monocoque frame and fork engineered with Countervail
Widelec
Bianchi Full Carbon w/Countervail, Disc
Koła
FULCRUM RACING 400
Korba
SHIMANO ULTEGRA FC-R8100 50/34 172.5mm
Przerzutka tył
SHIMANO ULTEGRA RD-R8150
Przerzutka przód
SHIMANO ULTEGRA FD-R8150
Kaseta
SHIMANO ULTEGRA CS-R8100-12 11-30 
Klamkomanetki
SHIMANO ULTEGRA ST-R8170 2x12
Hamulce
SHIMANO ULTEGRA BR-R8170 DISC
Kierownica
FSA Energy SCR Compact 420mm
Mostek
FSA NS ACR 110mm
Sztyca
Reparto Corse UD carbon shaft
Siodło
Fi'zi:k Antares carbon rail
Opony
PIRELLI PZERO 26C
Stan nowy
Materiał carbon
Rozmiar 57cm
Osprzęt Shimano Di2

30 innych produktów w tej samej kategorii: