You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

COLNAGO V3RS UAE TEAM EMIRATES

Używany

39 990 zł

COLNAGO V3Rs DISC UAE CAMPAGNOLO SUPER RECORD EPS STAGES POWERMETER

Ten konkretny egzemplarz jest w limitowanym malowaniu UAE Team Emirates. Co jeszcze bardziej sprawia że ten rower jest wyjątkowy to fakt, że dokładnie ten rower użytkowany był przez UAE Team, a konkretnie przez znakomitego włoskiego kolarza Fabio Aru.

 

Kiedy Colnago stworzył początkowe projekty dla wszystkich nowych V3R, skupił się na swoich doświadczeniach z V1-r i V2-r. Następnie firma mogła opracować i ulepszyć koncepcje lekkości i aerodynamiki swoich ram. V3 reprezentuje najlepszą technologię Colnago zastosowaną przy ramie monocoque. V3 jest szybki na długich podjazdach; na wietrznych równinach; na długich dystansach - jest idealny we wszystkich warunkach.

 

Konstrukcja V3Rs uległa głębokiej zmianie, aby dostosować się do niektórych standardów, które zostały wprowadzone w ostatnich latach, zwłaszcza możliwości montażu większych opon - aż do 28 mm. Jest wyjątkowo czysty pod względem formy i ma doskonałe właściwości aerodynamiczne w połączeniu z niespotykaną lekkością. V3R jest dostępny w ośmiu rozmiarach od 42s do 58s oraz w dwóch wersjach z hamulcami szczękowymi i hamulcami tarczowymi.

 

Geometria została całkowicie przeprojektowana. Główne cechy to krótsza główka ramy, dłuższy widelec i większa równowaga we wszystkich ośmiu opcjach rozmiaru. Zmieniono również wysokość suportu, jest on niższy, aby poprawić właściwości jezdne roweru ze zwiększonymi oponami (28c).

 

Aby osiągnąć nowy docelowy ciężar 790 gramów dla rozmiaru 50s zastosowano nowy rodzaj włókna węglowego, które pozwoliło Colnago znacznie zwiększyć sztywność na zgięcia boczne. Nowe V3R, w porównaniu do V2-r, mają o 12% wyższą sztywność w tylnym przedziale i 6% w przedniej części główki ramy. Zdolność do pochłaniania wstrząsów pionowych znacznie się poprawiła, co przekłada się na większy komfort.

 

Całkowicie nowy i przeprojektowany, widelec V3Rs jest znacznie lżejszy w porównaniu do V2-r. Jego surowa waga (nieoszlifowana) odpowiada 390 gramom. W rozmiarze 50., który możemy uznać za średni rozmiar, widelec może ważyć zaledwie 340 gramów. Nowy kształt z wklęsłymi osłonami w górnej części (widok z przodu) optymalizuje rozstaw kół, umożliwiając stosowanie szerokich opon (28c), a także komfort i sztywność boczną.Rozmiar
54s (efektywny 56,5cm)
Waga
6490g
Rama
Colnago V3Rs Monocoque Carbon 
Widelec
Colnago V3Rs Monocoque Carbon 
Koła
CAMPAGNOLO BORA ULTRA 50 (szytka)
Korba
CAMPAGNOLO SUPER RECORD 50/34 172.5 mm + STAGES POWER
Przerzutka tył
CAMPAGNOLO SUPER RECORD EPS 12s
Przerzutka przód
CAMPAGNOLO SUPER RECORD EPS
Kaseta
CAMPAGNOLO SUPER RECORD 12s 11-29
Klamkomanetki
CAMPAGNOLO SUPER RECORD EPS ERGOPOWER
Hamulce
CAMPAGNOLO
Kierownica
DEDA 35 CARBON 420mm
Mostek
DEDA 35 TRENTACINQUE STEM 120mm
Sztyca
COLNAGO V3RS CARBON 
Siodło
PROLOGO ZERO C3
Szytki 
VITTORIA CORSA GRAPHENE 2.0 25-28"
Stan używany
Materiał carbon
Rozmiar 56cm

30 innych produktów w tej samej kategorii: