You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

WILIER CENTO10 SL DISC

Nowy

11 990 zł

WILIER CENTO10 SL DISC - 2021

 

Velo7 jest oficjalnym dealerem WILIER w Polsce. W naszej ofercie jest pełna oferta włoskiego producenta. W celu uzyskania informacji na temat dostępności wybranych rozmiarów i kolorów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Całkowicie nowy Cento10 SL.

 

Cento10 SL to idealny aerodynamiczny rower wyścigowy dla sportowców, którzy szukają maksymalnej prędkości w eleganckim, smukłym rowerze w konkurencyjnej cenie.

 

Nowy rower Wiliera oferuje do wyboru mechaniczną lub elektroniczną grupę napędu oraz hamulce tarczowe lub tradycyjne.

 

Wszystkie kable (elektroniczne i mechaniczne) biegną wewnątrz ramy. Dzięki nowemu mostkowi Stemma SL rower można zmontować lub konserwować bez konieczności zdejmowania kierownicy.

 

Cento10 SL ma takie same właściwości techniczne i dynamiczne jak Cento10 PRO. Nowa okrągła rura sterowa widelca zwiększa sztywność skrętną i bezpieczeństwo jazdy.

 

Cento10 SL jest dostępny zarówno w wersji z hamulcem szczękowym, jak i tarczowym. Standardowy rower jest wyposażony w opony 25 mm. Rama może pomieścić opony o maksymalnej rzeczywistej szerokości 28 mm.

 

 

Rozmiar
XS-S-M-L-XL-XXL
Waga
1190 g
Rama
CENTO10 SL - CARBON MONOCOQUE NH-MOD
Widelec
CENTO10 SL - CARBON MONOCOQUE NH-MOD
Sztyca
CENTO10 SL CUSTOM MADE BY RITCHEY

 

Spersonalizuj swój rower WILIER Złóż zamówienie wybierając http://infinitamente.wilier.com/, a następnie prześlij nam swój własny projekt!

Stan nowy
Materiał carbon
Osprzęt Shimano Di2

30 innych produktów w tej samej kategorii: