You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

WILIER 0 SL DISC

Nowy

15 990 zł

WILIER 0 SL DISC - 2021

 

Velo7 jest oficjalnym dealerem WILIER w Polsce. W naszej ofercie jest pełna oferta włoskiego producenta. W celu uzyskania informacji na temat dostępności wybranych rozmiarów i kolorów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Wilier 0 SL zbudowany został na bazie modelui SLR, roweru używanego przez profesjonalnych kolarzy Astana Pro Team i Total Direct Energie. Konstrukcja jest identyczna jak w Wilier 0 SLR, ale ma własną grafikę.

 

Wszystkie kable (elektroniczne i mechaniczne) biegną wewnątrz ramy. Dzięki nowemu mostkowi Stemma SL rower można zmontować lub konserwować bez konieczności zdejmowania kierownicy.

 

Przenoszenie mocy na tylne koło nie może podlegać rozproszeniom powodującym utratę skuteczności pedałowania. Aby sprostać temu zapotrzebowaniu powstał asymetryczny tylny trójkąt z oparciem pod nieco ostrzejszym kątem. Zapobiega to bocznym oscylacjom spowodowanym siłą wywieraną przez rowerzystę na łańcuch, zmieniając w ten sposób asymetrię w rozwiązanie.

 

Sześć rozmiarów, jedno uczucie. Sekcje rur o różnych rozmiarach zostały zaprojektowane tak, aby zachować stałą sztywność, jakość obsługi i wygodę dla każdego rozmiaru ramy. Główne rury zostały stworzone tak, aby dla każdego rozmiaru roweru zachować najważniejsze parametry takie, jak sztywność skrętną i stabilność ramy.

 

Rozmiar
XS-S-M-L-XL-XXL
Waga
930 g
Rama
WILIER 0 SL - CARBON MONOCOQUE NH-MOD
Widelec
WILIER 0 SL - CARBON MONOCOQUE NH-MOD
Sztyca
ZERO SLR CARBON WILIER CUSTOM MADE -15 MM / 0 MM SEATBACK

 

Spersonalizuj swój rower WILIER Złóż zamówienie wybierając http://infinitamente.wilier.com/, a następnie prześlij nam swój własny projekt!

Stan nowy
Materiał carbon
Osprzęt Shimano Di2

30 innych produktów w tej samej kategorii: