You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

WILIER FILANTE SLR DISC

Nowy

19 990 zł

WILIER FILANTE SLR DISC - 2021

 

Velo7 jest oficjalnym dealerem WILIER w Polsce. W naszej ofercie jest pełna oferta włoskiego producenta. W celu uzyskania informacji na temat dostępności wybranych rozmiarów i kolorów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Filante SLR to niezwykle lekki rower aero o znacznie poprawionym stosunku sztywności do masy.

 

Filante SLR został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować wydajność aerodynamiczną w rzeczywistych warunkach środowiskowych. Projekt został oparty na danych zarejestrowanych w tunelu aerodynamicznym (gdzie wiatr jest bardzo czysty, co daje jednorodne wyniki empiryczne), uwzględniając rzeczywistość. Robiąc to, nie tylko oceniamy typowe dane z tunelu aerodynamicznego (kąty odchylenia od -20 ° do + 20 °), ale także bierzemy pod uwagę turbulencje środowiskowe, które wpływają na rower z wielu różnych powodów.

 

Nowe, zoptymalizowane aerodynamicznie profile pomogły wyeliminować dodatkowy ciężar konstrukcji ramy. Kształt nie ma ostrych krawędzi i dlatego wymaga mniej materiału i mniej żywicy w. Poprawia to jednorodność wnętrza, zmniejszając wagę ramy do zaledwie 870 gramów. Zmontowany rower o najwyższej specyfikacji waży 6,8 kg. Kierownica Filante jest wykonany z tego samego włókna węglowego, którego użyto w Wilier 0 SLR. Dzięki różnym rodzajom węgla, które zastosowano w połączeniu z polimerem ciekłokrystalicznym, unikalnemu układowi włókien oraz technologii konstrukcji, osiągnięto absolutny poziom lekkości i sztywności.

 

Ponieważ rura sterowa widelca nie jest już skośna, pod kierownicą możemy zamontować podkładki dystansowe do 35 mm. Łącząc rozmiary ram, rozmiary kierownic i podkładki dystansowe, można uzyskać do 240 różnych pozycji na rowerze. To podwaja się jeszcze dzięki dwóm dostępnym sztycom z cofnięciem 15 mm lub 0 mm.

 

Oprócz tego, że jest lekki (350 gramów dla 101x42), nowa zintegrowana kierownica Filante z włókna węglowego posiada wewnętrze prowadzenie okablowania. Pozwala to na osiągnięcie pełnej integracji i maksymalnie czystej konstrukcji.

 

 

Rozmiar
52cm (S)
Waga
7300g
Rama
FILANTE SLR - CARBON MONOCOQUE HUS MOD + CRYSTAL LIQUID POLYMER
Widelec
FILANTE SLR - CARBON MONOCOQUE HUS MOD + CRYSTAL LIQUID POLYMER
Koła
SHIMANO RS171
Korba
SHIMANO ULTEGRA FC-R8000 50-34T
Przerzutka tył
SHIMANO ULTEGRA DI2 RD-R8050-SS
Przerzutka przód
SHIMANO ULTEGRA DI2 FD-R8050
Kaseta
SHIMANO ULTEGRA CS-R8000 11-28T
Klamkomanetki
SHIMANO ULTEGRA DI2 ST-R8070 + BR-R8070
Hamulce
SHIMANO ULTEGRA BR-R8070
Kierownica
FILANTE BAR INTEGRATED CARBON
Sztyca
FILANTE CUSTOM MADE -15 MM/0 MM
Siodło
FLITE BOOST COVERED
Opony
VITTORIA Graphene 2.0 700x28

 

Spersonalizuj swój rower WILIER Złóż zamówienie wybierając http://infinitamente.wilier.com/, a następnie prześlij nam swój własny projekt!

30 innych produktów w tej samej kategorii: