You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CIPOLLINI RB1K THE ONE

Nowy

23 990 zł

CIPOLLINI RB1K THE ONE - kolekcja 2021

 

Velo7 jest oficjalnym dealerem CIPOLLINI w Polsce. W naszej ofercie jest pełna oferta włoskiego producenta. W celu uzyskania informacji na temat dostępności wybranych rozmiarów i kolorów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Prędkość „Super Mario” Cipolliniego na rowerze przez dziesięciolecia była bezkonkurencyjna. Zuchwały, kolorowy i całkowicie dominujący „Cipo” był mistrzem świata, który szczycił się ponad 50 zwycięstwami etapowymi w Giro d'Italia i Tour de France. Cipollini RB1K The One to rower, na którym sam Mario Cipollini żałował, że nie mógł się ścigać.

 

Rowery Cipollini to prawdziwie włoskie dzieła sztuki. Skonstruowany w Weronie, zaprojektowany w Mediolanie, formowanie ram w Wenecji, malowane w Pizie. Włoskie podejście do produkcji jest widoczne w RB1K The One, tak jak w każdym włoskim supersamochodzie. Rzemieślniczy warsztat, wspierany przez najlepszy zespół technologiczny. Rowery Cipollini wykorzystują tych samych rzemieślników, którzy produkują komponenty dla renomowanych marek wyścigowych, takich jak Ducati i McLaren.

 

Większość rowerów uważanych za monocoque składa się z dwóch lub trzech części, zanim zostaną sklejone razem. RB1K The One jest złożony w jednej formie, od tylnego haka do główki ramy, co całkowicie różni go od wszystkich dostępnych na rynku. Brak połączeń klejonych, żadnych zakłóceń w formie roweru. Rezultatem jest pojedyncza zunifikowana rama, która jest sztywniejsza, lżejsza i porusza się dokładnie tam, gdzie ją nakierujesz.

 

Rower wyścigowy The One jest agresywny. Pozycja do jazdy i sztywność sprawiają, że jest niezwykle czuły, a niska waga sprawia, że ​​równie dobrze nadaje się na długie podjazdy. Uniesiona główka ramy z aerodynamiczną osłoną umożliwia również ustawienie wygodniejszej pozycji podczas dłuższych przejażdżek.

 

Model The One został zaprojektowany z obniżeniem wagi o 120 g i zwiększeniem sztywności o 20% w porównaniu z poprzednikiem. Unikalna konstrukcja monocoque zapewnia również prowadzenie jak żadna inna, przecinając zakręty, działając jak przedłużenie samego jeźdźca.

 

Dostępne rozmiary
XXS-XS-S-M-L-XL-XXL
Waga
Rama 970 g + widelec 360g
Rama
T1000 high modulus, monocoque frame, 1K finish.
Widelec
T1000 high modulus, monocoque frame, 1K finish.
Sztyca
Cipollini RB1K carbon

 

Spersonalizuj swój RB1K The One! Złóż zamówienie wybierając Custom MyCipollini, a następnie prześlij nam swój własny projekt! 

Stan nowy
Materiał carbon

30 innych produktów w tej samej kategorii: