You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

RIDLEY NOAH SL DISC

Nowy

7 900 zł

Frameset Ridley NOAH SL DISC - full carbon, wersja pod hamulce tarczowe.

 

Rama Ridley Noah SL waży tylko 950 g. Wyposażona w perfekcyjna technologię ( F ) firmy Ridley, która zapewnia wyśmienity transfer mocy jednocześnie zachowując komfort jazdy.

Noah SL opiera się na technologii aerodynamicznej ( F ), po to by zapewnić podczas jazdy stałą najwyższą wydajność.

 

( F ) to F-SPLIT - widelec, którego ramiona składają się z dwóch równoległych części. Podział widelca powoduje, że zawirowania wynikające z przepływu powietrza wokół widelca spotykają się z tymi wywoływanymi przez wirujące koła i niwelują się. To znoszenie się turbulencji poprawia uzyskiwane wyniki. Dzięki zastosowaniu technologii F-SPLIT zredukowano opór powietrza o 7%

 

( F ) to F-SURFACE - teksturowana powierzchnia nakładana w strategicznych miejscach ramy, umożliwiająca płynne przemieszczanie się powietrza wokół ramy zamiast tworzenia oporu Dzięki zastosowaniu technologii F-SURFACE opory spadają o 4%.

 

( F ) to F-Splitfork: folie odrzutowe, które odciągają powietrze od szprych i przeciwdziałają turbulencjom generowanym przez koła, aby poprawić prędkość.

 

W rękach a może bardziej w nogach tak potężnego sprintera, jakim jest Andre Greipel z Lotto Soudal, Noah SL stał się nowym standardem UCI World-Tour w peletonie i stałym gościem na podium.

 

A czy Ty chcesz stanąć na podium ?

 

Rozmiar
XS ( 52,5 cm)
Rama
Mix of 60, 40 and 30 ton High Modulus Carbon
Widelec
Noah SL Disc F-Split carbon, Carbon Fiber
Sztyca
Ridley carbon, Frame Specific
Stan nowy
Materiał carbon
Rozmiar M

15 innych produktów w tej samej kategorii: