You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BIANCHI SPECIALISSIMA

Nowy

17 490 zł

Frameset BIANCHI Specialissima - rama, widelec, stery

 

Velo7 jest oficjalnym dystrybutorem Bianchi w Polsce. W naszej ofercie jest pełna oferta włoskiego producenta. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat produktów oraz ich dostępności zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

 

Rama Specialissima jest arcydziełem inżynierów Bianchi. Rama jest bardzo lekka i waży zaledwie 780 g (RH55, wersja matowy czarny). Należący do ramy widelec karbonowy waży 340 g. Decydująca nie jest jednak waga, ale fenomenalna sztywność i właściwości jazdy nowej Specialissimy.

Wyjątkowa technologia Bianchi CV (=Countervail) zapobiega zbędnym wibracjom i przez to niespokojnemu zachowaniu roweru podczas jazdy, które jest typowe dla lekkich ram rowerowych. Jest to sukces inżynierów Bianchi w dziedzinie polepszenia właściwości jezdnych. Dobre tłumienie wibracji oznacza również mniejsze zmęczenie podczas długich jazd.

Specialissima łączy najważniejsze cechy, które powinna mieć wyścigówka: sztywna, lekka, komfortowa, zwinna i wygodna w prowadzeniu.

 

Dostępne rozmiary
47-50-53-55-57-59-61cm
Waga
780 + 340g
Rama
Specialissima SUPER LIGHT CARBON W/COUNTERVAIL, stery FSA 1.1/8">1.1/4", sztyca 27,2MM, wkład suportu pressfit 86,5X41MM
Widelec
Bianchi Full Carbon W/COUNTERVAIL, 1.1/8>1.1/4"
Stan nowy
Materiał carbon

21 innych produktów w tej samej kategorii: