You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BIANCHI OLTRE XR4 DISC

Nowy

21 490 zł

Frameset Bianchi Oltre XR4 Disc - full carbon, karbonowy kokpit Vision Metron 5D

 

Velo7 jest oficjalnym dealerem Bianchi w Polsce. W naszej ofercie jest pełna oferta włoskiego producenta. W celu uzyskania informacji odnośnie dostępności danego rozmiaru i kontaktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Przy tworzeniu Oltre XR4 projektanci Bianchi postawili sobie za cel stworzenie najlepszego produktu w dziedzinie aerodynamiki. Przez technologie zaczerpnięte z samochodów Formuły 1 oraz lotnictwa udało się osiągnąć najbardziej wydajną ramę od czasu XR2. Dzięki agresywnej i ekstremalnie aerodynamicznej geometrii oraz wyjątkowej technologii absorbującej wibracje COUNTERVAIL® nowy Oltre XR4 jest jeszcze szybszy. 

Model 2019 został przygotowany pod hamulce tarczowe, które nie tylko pozwalają zachować czystą aerodynamiczną formę całości, ale również są zdecydowanie bardziej skuteczne i odporne na warunki pogodowe. Jedną z kluczowych korzyści jest tutaj modulacja siły hamowania, dzięki której jesteśmy w stanie zachować pełną kontrolę i precyzję hamowania niezależnie od terenu i pogody. Dodatkowo rama i widelec Oltre XR4 Disc są dostosowane do szerszych opon. Dodatkowa przestrzeń zwiększa komfort i przyczepność.

 

 

Dostępne rozmiary
47-50-53-55-57-59-61cm
Waga
Rama 990 g, Widelec 420 g
Rama
HM Carbon Fiber monocoque frame and fork engineered with Countervail
Widelec
Bianchi Full Carbon w/Countervail, Disc
Kierownica
Vision Metron 5D ACR Disc Integrated Aero bar
Mostek
zintegrowany z kierownicą
Sztyca
Oltre Full Carbon Aero
Materiał carbon

15 innych produktów w tej samej kategorii: