You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

OAKLEY RADAR PACE POL BLK/PRIZM ROAD/CLEAR

Nowy

1 879 zł

OAKLEY RADAR PACE™ POLISHED BLACK/PRIZM ROAD/CLEAR 009133-0137

 

 Oakley ma zaszczyt przedstawić RADAR PACE™, model będący połączeniem innowacyjnego dziedzictwa Oakley w sporcie i designie z technologicznym zaawansowaniem firmy Intel. RADAR PACE™ to okulary z systemem treningowym aktywowanym głosem w czasie rzeczywistym. Tworzy dedykowany program treningowy, śledzi Twoje postępy i wspiera Cię w każdym momencie treningu. Wspomagany przez technologię Intel NLP, noszenie modelu RADAR PACE™ to jak posiadanie trenera wciąż ze sobą podczas każdej aktywności, zarówno biegania czy jeżdżenia na rowerze.

 

POZNAJ SWOJEGO NOWEGO TRENERA!

 

 Każdy element, od konstrukcji zauszników, po aerodynamiczny design mikrofonu został zaprojektowany z najwyższą starannością. Każdy z elementów stał się prawdziwym wyzwaniem dla projektantów, którzy poradzili sobie z tym zadaniem perfekcyjnie tworząc nowe standardy w designie okularów.

 

 Radar Pace kolekcjonuje i analizuje informacje o Twoich postępach (Tętno, Prędkość, Czas, Odległość, Tempo etc.) oraz tworzy dedykowany program treningowy na podstawie założonych przez Ciebie celów i monitoruje Twoje postępy. Wspomagany przez technologię Intel NLP, RADAR PACE™ odpowiada na Twoje pytania i pozwala na komunikację z systemem. Okulary gromadzą i interpretują różne rodzaje danych. Dostosowuje Twój plan treningowych do Twoich wyników i możliwości. Tworzy dedykowane plany szkoleniowe dla biegaczy i kolarzy na podstawie wyznaczonych celów a trener, który jest z Tobą na każdym etapie Twojego treningu i mówi Ci na bieżąco co masz robić. Tak jak prawdziwy trener, RADAR PACE daje Ci wskazówki, wie co już wykonałeś i co powinieneś zrobić aby osiągnąć swój cel. User interface dzięki któremu pozostajesz skupiony i w czasie rzeczywistym dostajesz informacje zwrotne. RADAR PACE™ dostarcza potrzebne Ci informacje w wygodny sposób, nie musisz przerywać wykonywanej czynności ani spoglądać na urządzenie. Wystarczy, że zapytasz. Najwyższe standardy w optyce, soczewki Prizm, wygoda i dopasowanie, lekkość i wytrzymałość zostały dostosowane do elektroniki i aerodynamicznego designu modelu Radar Pace™.

 

Dane techniczne:

  • Kolor oprawy: czarny
  • Model-Kolor szyby: Prizm Road
  • Przeznaczenie: Sport: rower,bieganie
  • Materiał oprawy: O-Matter
  • Twarde etui
Stan nowy

27 innych produktów w tej samej kategorii: