You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GIRO AEROHEAD ULTIMATE MIPS

Nowy

2 869 zł

GIRO KASK CZASOWY AEROHEAD ULTIMATE MIPS

 

Giro był pionierem w kategorii kasków aerodynamicznych z oryginalnym Advantage w 1985 roku, a teraz redefiniujemy go w nowym Aerohead ™ Ultimate MIPS - naszym najszybszym hełmie na czas.

 

Wszystkie dostępne zasoby zostały wykorzystane, aby stworzyć kask, który jest idealny pod względem szybkości, masy, stylu i komfortu.

 

Skorupa jest wykonana z włókna węglowego TeXtreme®, zaawansowanego materiału, który jest lżejszy i mocniejszy niż inne kompozyty węglowe. Okrągła osłona oczu zapewnia niezablokowane pole widzenia z ogromną korzyścią aerodynamiczną. Osłona ta wykonana została przez ZEISS® Optics dla niezrównanej przejrzystości. Magnetyczne mocowanie osłony czyni ją bezpieczną, ale jednocześnie łatwą do usunięcia, i można ją przechowywać w pozycji odchylonej. Inne wyróżniające się cechy to system dopasowania Roc Loc Air i hydrofilowa, przeciwdrobnoustrojowa podkładka wokół brwi, która może wchłonąć nawet dziesięciokrotnie większą ilość potu niż standardowa wyściółka uretanowa. Ponadto ten kask jest wyposażony w system MIPS, który przekierowuje energię uderzenia, zapewniając większą ochronę w przypadku niektórych uderzeń.

 

TECHNOLOGIE:

 

Super Fit Engineering

 

prawnie zastrzeżony system rozmiarów Super Fit oparty jest na danych dotyczących „czynników skali ludzkiej” i ponad 25-cio letnim doświadczeniu w tworzeniu kasków. Dzięki stworzeniu modelów kasków do 4 rozmiarów dla dorosłych aby dopasować je do kształtu człowieka nasze rozmiary Super Fit w sposób komfortowy i bezpieczny są dopasowane do jeżdżących, i dają poczucie jakby były zrobione na miarę.

 

Roc Loc 5 Air Fit System

 

ten rewolucyjny system regulacji nadaje nowy wymiar wydajności kasków poprzez spotęgowanie chłodzenia, jak również poprzez wygodę regulacji i stabilność. Używając opatentowanego wzornictwa, które utrzymuje kask troszeczkę z góry czaszki, Roc Loc 5 Air pozwala na przepływ chłodnego powietrza bezpośrednio nad Twoją głową, wzmacniając działanie odpowietrzników i wewnętrznych kanalików, które wypuszczają ciepło z kasku. Regulacja dopasowania naśladuje ROC Loc 5, pozwalając Ci w łatwy sposób wyregulować napięcie i przednie przechylenie kasku w przeciągu kilku sekund za pomocą jednej ręki.

 

MIPS

 

wszystkie kaski Giro zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować jak najwięcej energii, jednocześnie spełniając i przekraczając surowe normy bezpieczeństwa. Celem kasków Giro wyposażonych w MIPS jest zmniejszenie sił rotacyjnych. Giro uważa, że kaski wyposażone w tę technologię mogą zmniejszyć siłę obrotową, która może zostać przeniesiona do mózgu rowerzysty przy określonych uderzeniach.

 

Hydrophilic Padding<

 

hydrofilowa wyściółka może nasiąknąć wodą do 10-ciokrotności swojej wagi, pomagając Ci radzić sobie z poceniem się w trakcie jazdy. Wyściółka zatrzymuje wilgoć zapobiegając skapywaniu potu do oczu, a następnie szybko schnie. Przeciwbakteryjne , X-Static wyścielenie pomaga zredukować zapach, utrzymując Twój kask w świeżości.

 

Hybrid Construction

 

łączy trwałą wentylowaną górę Hard Shell z dolną skorupą In-Mold Construction oraz ściankami bocznymi, aby nadać jej styl. Dzięki konstrukcji hybrydowej kask jest wzmocniony, co zapewnia większą trwałość przy zachowaniu lekkości. Konstrukcja hybrydowa ma również amortyzującą i lekką wyściółkę EP

 

CERTYFICATY:

 

-CPSC Bicycle

 

SPECYFIKACJA

 

Waga: 450g

 

WENTYLACJA:

 

-Wentylacja nad brwiami

 

KONSTRUKCJA:

 

-Hybrydowa konstrukcja In-Mold

 

-Skorupa z włókna węglowego TeXtreme z wkładką EPS In-Molded

 

-SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:

 

-Roc Loc 5 Air

 

Rozmiary

 

S (51-55 cm)

 

M (55-59 cm)

 

L (59-63 cm)

 

Stan nowy

9 innych produktów w tej samej kategorii: