You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ZIPP 900

Używane

3 890 zł

Dysk ZIPP 900

 

Kiedy Zipp wprowadził na rynek model 900, całkowicie zmieniły się oczekiwania wobec pełnych kół. Firma pokazała, że dysk wcale nie musi być ciężki chcąc zaoferować sztywność wymaganą przez najlepszych kolarzy. Zipp 900 to cały czas wybór wielu kolarzy, którym zależy na dużej prędkości dzięki pełnej konstrukcji koła oraz na łatwości użytkowania obręczy pod szytkę. Dzięki niemu padło wiele dotychczasowych rekordów, ale jeszcze więcej odniesiono zwycięstw na etapach wielkich tourów, zdobyto medali olimpijskich i tytułów w mistrzowskich zawodach IronMan. Przy 936 g Zipp 900 to najlżejszy dysk w arsenale Zipp’a.

 

Zamiast łączyć obręcz z płaską lub soczewkową tarczą producent zastosował opatentowany toroidalny kształt obręczy oraz technologię M2CM, dzięki której zwiększyła się wytrzymałość i jednocześnie zmniejszył opór wokół łączenia aluminium i karbonu. Specjalny wybrzuszony przekrój dysku zapewnia lepszą aerodynamikę.

 

Dzięki łatwości prowadzenia i optymalnej aerodynamice dla opon o średnicy do 23 mm, Zipp 900 jest idealnym wyborem również na mniej idealne drogi.

 

Istnieje również możliwość konwersji na tor.

Stan używany
Materiał carbon
Typ opony szytka
Bębenek shimano/sram

3 innych produktów w tej samej kategorii: